به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۴۱۸
|
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۲
تعدادی از این ده نماینده این پرسش خبرنگاران صداو سیما را مغایر با وظایف این رسانه دانسته اند و برخی نیز آن را پرسشی غیرحرفه‌ای و نوعی بازجویی ارزیابی کردند.

خبردنا: هر سه نماینده استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به صورت شفاف و روشن هرگونه دریافت خودرو ، خارج از نوبت از خودروسازان را تکذیب کردند.

به گزارش"خبردنا"، درپی «درخواست شفافیت» تعدادی از نمایندگان مجلس، خبرگزاری صدا و سیما فهرست اسامی نمایندگانی را که به صراحت اعلام کرده اند خارج از نوبت خودرو دریافت نکرده اند منتشر کرد.

خبرنگاران صدا و سیما هنوز به دلایل مختلف از جمله خاموش بودن گوشی، پاسخ ندادن به پیامک، اعتماد نکردن نماینده به خبرنگار تماس گیرنده و رد تماس دادن نماینده موفق به کسب پاسخ از ۴۰ نماینده مجلس نشده اند. بنابراین بدیهی است نبودن نام برخی نمایندگان محترم مجلس در این فهرست الزاما به معنی دریافت خودروی خارج از نوبت توسط آنان نیست.

۱۲ نماینده مجلس هم علیرغم پاسخ دادن به تماس خبرنگاران‏ حاضر به پاسخ دادن به سوالات آن‌ها نشدند.

تعدادی از این ده نماینده این پرسش خبرنگاران صداو سیما را مغایر با وظایف این رسانه دانسته اند و برخی نیز آن را پرسشی غیرحرفه‌ای و نوعی بازجویی ارزیابی کردند.

مجلس شورای اسلامی جمعا ۲۹۰ کرسی دارد که چهار کرسی آن به علت استعفای نماینده خالی است.

در فهرست نمایندگان مجلس شورای اسلامی که دریافت خودرو خارج از نوبت را تکذیب کرده اند از کهگیلویه و بویراحمد اسامی هر سه نماینده این استان ، یعنی سید محمد موحد نماینده مردم شهرستانهای کهگیلویه ، بهمئی ،چرام و لنده ، همچنین مهدی روشنفکر ، نماینده مردم بویراحمد ، دنا و مارگون و همچنین سید ناصر حسینی پور نماینده مردم گچساران و باشت اعلام شده است.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۱۸
0
0
جون دی 3نفرش خودرو دریافت کرده اند؟؟؟؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر: