به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۴۶۳
|
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۲
رونق تولید و اشتغال سیاست مهم دیگر دولت است و برای همکاری با واحدهای تولیدی، بانک ها نباید از هیچ تلاشی دریغ کرده و ما نباید اجازه دهیم واحدهای تولیدی، درگیر قوانین و بروکراسی اداری شوند.

خبردنا: مدیرکل اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که نبود مسکن مهمترین مانع و سد راه ازدواج جوانان این استان است که باید تدابیر ویژه‌ای برای برداشتن این مانع از سر راه جوانان اندیشید.

به گزارش "خبردنا"، طاهر شریف پور  در دیدار از مدیرکل پُست بانک این استان، اظهار داشت: نبود مسکن مهمترین مانع و سد راه ازدواج جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد است و همانطوری که رئیس جمهور در سطح ملی و استاندار در سطح استانی توجه جدی به این مسئله دارند، همه مدیران و دستگاه‌ها باید در این راستا به وظیفه خودشان عمل کنند.

وی با بیان اینکه مدیران زیر مجموعه وزارت اقتصاد و دارایی به ویژه مدیران بانک‌ها نیز باید برای خانه‌دار شدن افراد بدون مسکن بطور شبانه‌روزی و جدی پای کار باشند، خاطرنشان کرد: نهضت ملی مسکن (شهری و روستایی) نیز از اولویت‌های دولت سیزدهم است.

مدیرکل اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: بانک‌ها باید بدون مُعطلی، تسهیلات را به دست متقاضیان مسکن رسانده و رضایت و احترام به مردم باید سرمشق تمام فعالیت‌های بانکی باشد.

شریف پور گفت: رونق تولید و اشتغال سیاست مهم دیگر دولت است و برای همکاری با واحدهای تولیدی، بانک ها نباید از هیچ تلاشی دریغ کرده و ما نباید اجازه دهیم واحدهای تولیدی، درگیر قوانین و بروکراسی اداری شوند.

وی تاکید کرد: مهار تورم و رشد تولید، سیاست اصلی نظام و حاکمیت است که بانک‌ها می‌توانند در این زمینه نقش مهمی را ایفاء کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: