به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۴۹۲
|
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۱
بیشترین تصادفات در محور یاسوج به اصفهان و یاسوج بع بابامیدان رخ می دهد و در فروردین ماه امسال 15 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 51 درصد کاهش داشته است.

خبردنا: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی ۱۱ نقطه حادثه‌خیز اصلی در جاده‌های این استان خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، عابد محمدی  اظهار داشت: 11 نقطه حادثه‌خیز اصلی در استان شناسایی شده است که برای اصلاح و رفع نقاط در یک زمان کم نیاز به اعتبارات هنگفتی داریم و با توجه به محدودیت‌های بودجه‌ای این امکان در یک مدت زمان کوتاه وجود ندارد.

وی عنوان کرد: عملیات اجرایی اصلاح و رفع دو نقطه حادثه‌خیز پر‌هزینه با اعتباری افزون بر 200 میلیارد تومان در استان آغاز شده که در واقع جزو ابرپروژه‌های رفع نقاط حادثه خیز کشور است.

محمدی با اشاره به اینکه از 6 هزار و 100 کیلومتر حاده در استان بیش از 4 هزار کیلومتر روستایی است، ابراز کرد: بخش زیادی از جاده‌های روستایی در مناطق سخت‌ گذر بوده که خاکی و شوسه هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد افزو:  شناسایی نقاط حادثه خیز، تحلیل تصادفات و برنامه ریزی برای تامین اعتبار جهت رفع اصلاح نقاط حادثه خیز جزو برنامه‌های اولویت‌دار این اداره کل است.

محمدی خاطرنشان کرد: بیشترین تصادفات در محور یاسوج به اصفهان و یاسوج بع بابامیدان رخ می دهد و در فروردین ماه امسال 15 نفر در تصادفات جاده ای جان خود را از دست دادند که نسبت به مدت مشابه سال قبل 51 درصد کاهش داشته است.

وی بیان کرد: راهداری زمستانه در این استان با وجود کمبود امکانات و تجهیزات، اما به دلیل پای کار بودن شبانه روز راهداران با بهترین بازده به پایان رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر: