به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۵۱۹
|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۰
برای محرومیت زدایی در حوزه مخابرات و دیگر حوزه ها نیز اعتبارات زیادی در حال هزینه شدن است و رقم های بزرگی حتی به غیر از اعتبارات سفر دولت، برای استان تخصیص گرفته ایم.

خبردنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزون بر ۶ هزار میلیارد تومان اعتبار در دولت مردمی سیزدهم وارد استان شده و هم اینک کارهای بزرگی در همه نقاط مختلف این استان در حال انجام است.

به گزارش"خبردنا"، سید علی احمدزاده در گفت و گو با خبرنگاران افزود: اعتبارات مصوب در دور نخست سفر رئیس جمهور به استان سه هزار و ۹۴۹ میلیارد تومان و متمم سفر سه هزار و ۱۷۷ میلیارد تومان بوده و سر جمع به هفت هزار و ۱۲۶ میلیارد تومان رسید.

وی اظهار داشت: با اینکه اعتبارات متمم سفر بیشتر از اعتبارات خود سفر رئیس جمهور بوده و تا قبل از سفر معاون اجرایی رئیس جمهور به استان، کهگیلویه و بویراحمد سه هزار میلیارد تومان تخصیص گرفت.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین هزار میلیارد تومان دیگر در پی سفر دکتر محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور  برای استان تخصیص آمده است.

احمدزاده تاکید کرد: اعتباراتی که در پی سفر اخیر معاون اجرایی رئیس جمهور به استان اختصاص داده شده می تواند جهش خوبی در پروژه های کهگیلویه و بویراحمد تا قبل از سفر رئیس جمهور ایجاد کند.

وی تصریح کرد: ۸۵۰ میلیارد تومان برای زیرساخت های فناوری اطلاعات در شبکه فیبر نوری همه روستاهای استان هزینه شده  و ۸۵۰ میلیارد تومان در حوزه آب منهای ۵۰۰ میلیارد تومان تخصیصی به استان در سفر معاون اجرایی رئیس جمهور، به استان تخصیص یافته است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: برای محرومیت زدایی در حوزه مخابرات و دیگر حوزه ها نیز اعتبارات زیادی در حال هزینه شدن است و رقم های بزرگی حتی به غیر از اعتبارات سفر دولت، برای استان تخصیص گرفته ایم.

احمدزاده بیان کرد: در حوزه گازرسانی هم اعتبارات زیادی وارد استان شده که منهای  اعتبارات سفر دولت است.

وی با اشاره به سفر دوم رئیس جمهور به استان، تاکید کرد: ۲۲ هزار میلیارد تومان پروژه برای سفر دوم رئیس جمهور به استان آماده شده است.

دولت توجه ویژه ای به استان کهگیلویه و بویراحمد دارد و هم اینک استان تبدیل به یک کارگاه عمرانی شده است زیرا بسیاری از پروژه ها فعال هستند.

هم اکنون بیش از یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان فقط پروژه عمرانی در دست اقدام در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۹
0
0
درروستای بی بی خاتونین نه اینترنت هست ونه آنتن همراه اول خواهشا پیگیری فرمایید.
نام:
ایمیل:
* نظر: