به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۵۳۷
|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۳
همچنین شهرهای یاسوج و مادوان بخش مرکزی شهرستان بویراحمد پس از ادغام با یکدیگر، به یک شهر تبدیل و به‌عنوان شهر یاسوج نام‌گذاری می‌شود.

خبردنا: بر اساس دستور هیئت‌وزیران و پیگیرهای استاندارکهگیلویه و بویراحمد روستاهای اقماری شهرستان بویراحمد و همچنین شهر مادوان به شهر یاسوج ملحق می‌شوند.

به گزارش"خبردنا"، در جلسه هیئت‌وزیران مورخ دوازدهم اردیبهشت‌ماه و به پیشنهاد نامه شماره 195155 مورخ سوم اردیبهشت‌ماه سال 99 وزارت کشور و به استناد ماده (13) قانون تعاریف و ضوابط تقسیمات کشوری مصوب 1362 تصویب گردید، مرکز دهستان سرود جنوبی بخش مرکزی شهرستان بویراحمد استان کهگیلویه و بویراحمد به روستای علی‌آباد سر تل و مرکز دهستان سرود شمالی بخش یادشده به روستای گوشه شاهزاده قاسم تغییرمی یابد.

همچنین بر اساس این تصمیم؛ روستاهای تل خسرو علیا، تل خسروسفلی، سرابتاوه سفلی و سروک، دهستان سرود جنوبی و روستاهای مادوان سفلی، مهریان، بلهزار، جدول غوره مهریان و همچنین دهستان سرود شمالی و مزرعه‌ها و مکان‌های تابع آن‌ها به شهر یاسوج بخش مرکزی شهرستان بویراحمد ملحق خواهند د.

همچنین شهرهای یاسوج و مادوان بخش مرکزی شهرستان بویراحمد پس از ادغام با یکدیگر، به یک شهر تبدیل و به‌عنوان شهر یاسوج نام‌گذاری می‌شود.

لازم به ذکر است رونوشت این تصویب‌نامه به دفتر مقام معظم رهبری، رئیس‌جمهور، رئیس مجلس شورای اسلامی، دفتر رئیس قوه قضائیه و دیگر نهادهای مهم کشوری ابلاغ‌شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: