به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۵۵۲
|
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۵

خبردنا:  بر اساس تحقیقات، این باور که زندگی تازه از ۴۰ سالگی آغاز می شود اشتباه نیست، چرا که در حدود همین سن است که اغلب افراد به اهداف و آرزوهای خود می رسند. و احتمالاً به همین خاطر هم هست که سلبریتی های زن میانسالی که در ادامه از آن ها خواهیم گفت سن حالای خود را به دوران جوانی شان ترجیح می دهند.

 
 

آنجلینا جولی

 

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

 
 

آنجلینا جولی که مادر ۶ فرزند است می گوید احساس خوبی نسبت به بالا رفتن سنش دارد چرا که با دیدن خودش در این سن به او یادآوری می شود که تا چه حد شبیه به مادرش است، موضوعی که برای او دلگرم کننده است.

جولی همچنین درباره ی مقوله ی سن گفته: «دیدن پیر شدنم برایم لذتبخش است. معنایش این است که زنده ام. من زنده ام و پیر می شوم. نه اینکه عیب های ظاهری ام را نبینم. چیزی که می بینم و آن را دوست دارم مربوط به ظاهر نیست. بیشتر این است که در چهره ی خودم خانواده ام را می بینم.»

پاملا اندرسون

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

پاملا اندرسون در مصاحبه ی جدیدی از تغییری که به مرور زمان در نگاهش به مقوله ی پیری به وجود آمد، گفته است. علیرغم توجه زیادی که به ظاهرش می شد، او هرگز حس نکرده بود زیبایی ویژه ای دارد.

 

با این حال، او گفته مشتاق دیدن پیر شدن خودش است و با بالا رفتن سنش مشکلی ندارد. او در اینباره گفته: «همیشه می گفتم وقتی پیر شوم می توانم خودم را در آینه تشخیص دهم. دلم می خواهد بگذارم موهایم به طور طبیعی سفید شوند، کلاه حصیری کوچکم را سرم بگذارم و هیچ آرایشی نکنم. منظورم این است که حالت راحت من این شکلی است.»

اوا مندس

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

در سال ۲۰۲۰ کاربری در واکنش به عکسی از مدل موهای جدید اوا مندس، به بالا رفتن سن او اشاره کرد. مندس در پاسخ به این کاربر، بابت بالا رفتن سن و زنده بودنش ابراز خوشحالی کرد.

او گفت: «درست است، کاملاً حق با تو است. خدا را شکر که دارم پیر می شوم. معنایش این است که هنوز وجود دارم. به زودی ۴۶ سالم می شود و هر روز بابت اینکه دارم پیر می شوم شاکرم. قرار بود کامنتت احساس بدی به من بدهد؟ اینطور نشد. باعث شد بیشتر سپاسگزار شوم. پس ممنونم که یادآوری کردی هنوز وجود دارم.»

کامرون دیاز

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

کامرون دیاز در سال ۲۰۲۲ از حس قدرشناسی اش نسبت به پیر شدنش و اینکه این حس چطور با گذشت زمان تغییر کرد، گفت. دیاز علت این تغییر نگاه را مادر شدنش دانست و او حالا به مقوله ی پیر شدن به چشم یک فرصت نگاه می کند.

او در اینباره گفت: «خیلی هیجان زده ام. من ۵۰ یا ۶۰ سال دیگر پیش رویم دارم. دلم می خواهد تا ۱۱۰ سالگی زندگی کنیم، چون یک بچه ی کوچک دارم. فکر می کنم همه ی آدم ها آن لحظه ی فوق العاده را در دهه ی ۴۰ زندگی شان دارند که قدر پدر و مادرشان را می دانند و دلم می خواهد که من هم این تجربه را با فرزندم وقتی به دهه ی ۴۰ زندگی اش رسید داشته باشم.»

ریس ویترسپون

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

ریس ویترسپون معتقد است با بالا رفتن سنش عاقل تر شده است. او در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۹ گفت که نگاهی که حالا در ۴۳ سالگی به زندگی دارد را در ۲۵ سالگی نداشت.

او در اینباره گفت: «من حالا حرف های دیگری برای گفتن دارم. حالا ۴۳ سالم است و کلی تجربه کسب کرده ام و می توانم فکر شده درباره ی تغییراتی حرف بزنم که دوست دارم در دنیا ببینم. احساس می کنم موهای سفید و چین و چروک هایم را با تلاش به دست آورده ام. من ۴۳ سالگی را به ۲۵ سالگی ترجیح می دهم.»

گوئینت پالترو

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

در سال ۲۰۱۹ گوئینت پالترو در مصاحبه ای از لذت پا گذاشتن به دهه ی ۴۰ زندگی خود گفت. او در اینباره گفت: «من دیگر ۲۰ ساله و ۳۰ ساله نیستم. ۴۶ سالم است و از اینکه در دهه ی ۴۰ زندگی ام هستم خوشحالم.» او گفت که یک زن چهل و چند ساله بودن یک حس رهایی فوق العاده دارد و اینکه دیگر نگران نیست که دیگران چه فکری درباره اش می کنند.

شارون استون

۷ زن مشهور که پیری را به جوانی ترجیح می دهند

شارون استون در سال ۲۰۲۰ در مصاحبه ای گفت که عبور از ۵۰ سالگی چه تأثیری بر روی او داشت. به گفته ی استون، دیگر همه چیز را زیر سؤال نمی برد و همین امر فرصت نفس کشیدن به او داده است. او در اینباره گفت: «فکر می کنم با خودتان در همه ی مسائل احساس راحتی پیدا می کنید.» به عقیده ی استون، پیر شدن چیز فوق العاده ای است و او خود را خوش شانس می داند که توانسته چنین فرصتی داشته باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: