به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۶۰۳
|
تاریخ انتشار: ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۰

خبردنا: مجری ممنوع‌الکار تلویزیون به بهانه ویدیو جدید وایرال شده از فراستی، در اینستاگرامش نوشت: شما مهمونِ برنامه من «من و شما» بودین و برای حضور در برنامه وجهی هم دریافت کردین تا پاسخگوی سؤالات من باشین. اینکه چی شد به یکباره درست دو، سه دقیقه مونده به شروع برنامه اعلام کردین فقط به سؤالاتی که مد نظر خودتون هست جواب میدین و همه چیز رو گردن هادی قندی تهیه کننده برنامه انداختین نمی‌دونم و حتما درباره لحظه به لحظه اون اتفاق جایی حرفهامو میزنم، اما می‌دونم بالای نود درصد از مخاطب‌ها ۲۸ دقیقه گفت و گوی من و شما رو ندیدن و فقط به هایلایت‌های فضای مجازی بسنده کردن.

بهشت و جهنم همین دنیاست

قبل از اینکه شبیه خودتون با شما رفتار کنم ۵ بار به من توهین کردین:به من گفتین خاله زنک، به من گفتین هیچی نمیفهمی و…سکوت کردم تا جایی که به من گفتین: بیسواد .. راستش اون روز به خواست مدیران شبکه عذرخواهی در صفحه‌م گذاشتم که حتی متن ش رو خودم ننوشته بودم و سکوت کردم…روزی که ابیات شاهنامه فردوسی رو غلط خوندین خیلی‌ها گفتن حالا جواب بده و بگو بیسواد کیه ..، اما باز زبان به کام گرفتم، چون اعتقاد دارم «بهشت و جهنم همین دنیاست و خدا به موقع یقه آدم‌ها رو میگیره.

دنیا کوچیکه آقای فراستی، هم گرده و هم کوچیک ...

امروز که این ویدئو از شما در صفحه رسمی تون منتشر شد ناخودآگاه لحظات اون برنامه در ذهنم زنده شد که با غرور نشستین و در حالی که پول حضور در برنامه رو گرفته بودین گفتین من به سؤالات شما جواب نمیدم و سر آخر هم برنامه رو ترک کردین و در نهایت من توبیخ شدم، برنامه‌ای با اون همه مخاطب تعطیل شد، من ممنوع‌الکار شدم و شما سرحال‌تر از قبل به کارتون ادامه دادین… خواستم بگم دنیا کوچیکه آقای فراستی، هم گرده و هم کوچیک.. خدا هم بزرگه به موقع می‌دونه باید چی کار کنه.

من پنج سال صبر کردم تا به بقیه ثابت بشه بیسوادی

گاف امروز شما و البته در این سال‌ها شبیهش کم نبوده - مثال شاهنامه خونی شما که هیچ وقت از ذهن کسی پاک نمیشه - نشون داد سواد داشتن به فحش دادن به دیگران و کوچیک کردن و تحقیر کردنشون نیست، من پنج سال صبر کردم تا به بقیه ثابت بشه بیسواد شمایین و با چهارتا فیلم دیدن و فخر فروختن و ادای منتقد خاص درآوردن کسی باسواد لقب نمیگیره.

چه اتفاقی رخ داده است؟

گفتنی‌ست روز گذشته ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سابق صدا و سیما منتشر شده که نشان می‌دهد او فیلم جنگ جهانی سوم را به صورت نسخه غیرقانونی و قاچاق دانلود کرده و تبلیغ سایت دانلودی را شعار فیلم تلقی می‌کند!

ماجرا از این قرار است که سایت دانلود غیرقانونی فیلم به نام ایران که فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را به صورت قاچاق و دزدی عرضه می‌کند، نام سایت را به صورت زیرنویس در فیلم‌ها تبلیغ می‌کند و مسعود فراستی نیز به خیال آنکه «به نام ایران» شعار فیلم است، آن را تحلیل و تفسیر می‌کند!

نام:
ایمیل:
* نظر: