به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۶۴۸
|
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۵
پاسخ های آقای شهردار اصلا برای ما قانع کننده نیست و احمدی‌کیش هم به دنبال پاسخ شهردار به 4 سوال خود بود و آن را مطالبه می‌کرد.

خبردنا: در نشست شورای شهر یاسوج برای شنیدن پاسخ‌های شهردار به سوالات طیف مخالف؛ تنش و درگیری لفظی میان برخی اعضا یا رئیس شورای شهر به وجود آمد.

به گزارش "خبرنا"، نشست بررسی سوالات اعضای شورای شهر یاسوج از شهردار با حضور همه اعضا برگزار شد.

در این نشست مشخص شد که اعضای شورای اسلامی در دو گروه اکثریت و اقلیت به هیچ وجه از مواضع خود کوتاه نیامده و همچنان عده‌ای سرسختانه مخالف رفتن شهردار بوده و در طیف مقابل نیز ادامه کار مقدم را به عنوان شهردار به صلاح نمی‌دانند.

در این جلسه کیوان آشنا رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج پاسخ های شهردار به تعداد ۹ سوال شورای اسلامی شهر را که به صورت مکتوب به شورا ارسال شده بود قرائت کرد که در این میان تعدادی از سوالات بی پاسخ گذاشته شده بود و شهردار گفته بود که به صورت حضوری این سوالات را پاسخ خواهم داد.

این موضوع باعث شد تا اعضای شورای اسلامی شهر یاسوج موضعگیری سفت و سختی نسبت به این موضوع داشته باشند.

هدایت اکبری گفت: کجای قانون گفته که شهردار هم می‌تواند کتبی و هم شفاهی به سوالات پاسخ دهد یا می بایست همه سوالات را پاسخ می‌داد و یا اینکه به صورت حضوری در شورا حضور می‌یافت و جواب سوالات ما را می داد.

هدایت‌الله امیری عضو شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: پاسخ های آقای شهردار اصلا برای ما قانع کننده نیست و احمدی‌کیش هم به دنبال پاسخ شهردار به 4 سوال خود بود و آن را مطالبه می‌کرد.

هدایت اکبری که از همه مخالفان شهردار سرسخت‌تر به نظر می‌رسید و در چندین مورد به شدت درگیری لفظی با کیوان آشنا رئیس شورا و یکی از موافقان شهردار پیدا کرد می‌گفت: این کار آقای شهردار فرار رو به جلوست کجای قانون گفته است که او می تواند به برخی سوالات کتبی و به برخی به صورت حضوری پاسخ دهد.

عطاءالله دانشی عضو دیگر شورا هم گفت: این نوعی طفره رفتن شهردار است در خصوص سوال شماره ۷ در رعایت عدالت در پرداخت حقوق به کارگران نوعی بی عدالتی در پرداخت حقوق نیروهای شرکتی وجود دارد این جدول را که شهردار فرستاده قبول نیست در حالی که در سازمان حمل و نقل تا هفت ماه حقوق پرداخت نشده و این پاسخ ها به هیچ وجه درست نیست.

هدایت‌الله امیری عضو شورای اسلامی شهر یاسوج هم می‌گوید شهردار پاسخ نداده که در جایی قیر ریخته‌اند ولی آسفالت نکرده‌اند آیا به نظر شما این قانع کننده است که در جایی قیر بیت‌المال را بریزند اما آسفالت نکنند تا قیر از بین برود.

او گفت: همچنین جرثقیل شهرداری چرا باید به عسلویه برود و آنجا تعمیر شود در حالی که می‌توانستند در اصفهان یا شیراز کار آن را انجام دهند لذا پاسخ های آقای شهردار بی‌پایه و بی‌اساس و واهی است.

در پایان جلسه مقرر شد که شهردار ملزم است در روز یک شنبه 31 اردیبهشت ماه در صحن شورا حاضر و به سوالات پاسخ دهد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
علی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۴:۴۸ - ۱۴۰۲/۰۲/۲۷
0
0
فرار رو به جلو ...! از وقتی یادم میاد این جمله در شورای شهر خیلی شنیده شد انگار اصلا بلد نیستند حرف بزنن.
نام:
ایمیل:
* نظر: