به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۶۷۶
|
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۱
در این رابطه ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شد و چوب های کشف شده نیز تحویل اداره منابع طبیعی شهرستان شد.

خبردنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ماموران نیروی انتظامی ۱۱ تن چوب قاچاق در این شهرستان از سودجویان کشف کردند.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ ارسلان خادمیان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: مأموران پاسگاه انتظامی امامزاده جعفر(ع) این فرماندهی پس از هماهنگی با مرجع قضایی حین گشت زنی در محور گچساران به شیراز این میزان چوب قاچاق را از ۲ دستگاه کامیون آمیکو و وانت نیسان کشف و ضبط کردند.

وی خاطرنشان کرد: در این رابطه ۲ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و خودروها نیز به پارکینگ منتقل شد و چوب های کشف شده نیز تحویل اداره منابع طبیعی شهرستان شد.

خادمیان با اشاره به این که قطع درختان جنگلی، به تاراج بردن منابع ملی است و پیامدهای زیست محیطی زیادی را به دنبال دارد، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان چوب و محصولات حاصل از آن مراتب را به پلیس ۱۱۰ گزارش کنند.

وی تصریح کرد: قطع بی رویه درختان و قاچاق منابع طبیعی تجاوز به حقوق عامه مردم و حق نسل آینده است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده افراد سودجو نیازمند مشارکت شهروندان هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر: