به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۷۸۹
|
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۱
این موضوع را از رئیس جمهور مطالبه خواهیم کرد که سازمان امور استخدامی پست‌های مناسب در روابط عمومی ایجاد و روابط عمومی‌ها جایگاه دار شود.

خبردنا: استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برای بیان خدمات نباید به دروغ متوسل شویم و اجازه دروغ پردازی را هم ندهیم چرا که دروغ گفتن با روح مردم سازگار نیست.

به گزارش"خبردنا"، به نقل از روابط عمومی دادگستری کهگیلویه و بویراحمد، سید علی احمدزاده عصر امروز در نشست شورای روابط عمومی‌های کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه اهمیت جهاد تبیین در سخنان مقام معظم رهبری کاملا مشخص است، اظهار داشت: روابط عمومی‌ها مکلف به بیان خدمات دولت و حقایق هستند.

وی عنوان کرد: برای بیان خدمات نباید به دروغ متوسل شویم و اجازه دروغ‌پردازی را هم ندهیم چرا که دروغ گفتن با روح مردم سازگار نیست.

احمدزاده ابراز کرد: میدان جهاد آنقدر مهم و با اهمیت است که هر کسی که در این میدان کشته شود پاداش و اجر شهید را دارد لذا توصیه می کنم مدیران روابط عمومی قدر میدانی که در آن هستند را بدانند و حفظ کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه ها امکانات مورد نیاز روابط عمومی‌ها را تهیه و در اختیار آنها قرار دهند، گفت: مدیران حتما به روابط عمومی‌ها توجه کنند.

وی با بیان اینکه جلسات شورای روابط عمومی که برگزار می‌شود خروجی داشته باشد، یادآور شد: مصوبات این جلسه ارائه شود تا برای اجرا به مدیران ابلاغ گردد.

احمدزاده با بیان اینکه سازمانی شدن روابط عمومی‌ها در دست استان نیست، عنوان کرد: این موضوع را از رئیس جمهور مطالبه خواهیم کرد که سازمان امور استخدامی پست‌های مناسب در روابط عمومی ایجاد و روابط عمومی‌ها جایگاه دار شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: مدیران مکلف هستند بودجه لازم برای انجام کار روابط عمومی را تامین و در اختیار آنها قرار دهند.

احمدزاده با اشاره به اینکه دانش بنیان کردن روابط عمومی‌ها مهم است، گفت: اینکه روابط عمومی در زمره مشاغل سخت قرار گیرد را مطالبه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه سازمان امور استخدامی تلاش کند تا جایگاه روابط عمومی‌ها ارتقا یابند، بیان کرد: روابط عمومی‌ها زبان گویای حاکمیت هستند و به عنوان نماینده حاکمیت باید عملکرد نظام را تبیین کنند.

احمدزاده روابط عمومی‌ها را بر ایجاد ارتباط با رسانه‌ها و صدا و سیمای مرکز استان توصیه کرد و با بیان اینکه بدون ارتباط با رسانه ها روابط عمومی ها موفق نخواهند شد، گفت: اگر رسانه‌های استان تقویت شوند استان قوی می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: روابط عمومی‌ها نقد منصفانه از رسانه‌ها را بپذیرند و اصلاح کنند، اگر رسانه‌ای به تخریب مدیر دستگاهی پرداخت روابط عمومی نباید تخریبی برخورد کند بلکه به سمتی برود که نقد سازنده باشد.

به گفته استاندار کهگیلویه و بویراحمد روابط عمومی‌ها حق ندارند هیچ کسی را حتی آنهایی که علیه مدیری مطلبی می‌زنند تخریب کنند.

وی با بیان اینکه سعی نکنیم با دروغ دولت را بزرگ کنیم بلکه به گفتن حقایق بپردازیم، گفت: اگر دروغ بگویم مردم کار واقعی را هم دروغ می پندارند.

احمدزاده خاطرنشان کرد: روابط عمومی‌ها جلوی جوسازی و خلاف واقع را بگیرند اگر مدیرکلی از شما خواست مطلبی را به دروغ منتشر نمایید شما نپذیرید.

وی در پایان تاکید کرد: روابط عمومی‌ها چشم و گوش خود را معطوف به فرامین، بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: