به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۸۴۹
|
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۰

خبردنا: نامادری سامیار کوچولو در اقدامی هولناک پسربچه ۶ ساله را در جنت آباد به قتل رساند و با پلیس تماس گرفت.

،عقربه‌ها ساعت ۱۲:۳۰ یکشنبه ۲۹ خرداد سال گذشته را نشان می‌داد، زن جوان با حالتی وحشتزده و شوکه شده به پلیس و اورژانس زنگ زد و در حالی که صدایش می‌لرزید از قتل پسر شوهرش با دستان خودش خبر داد و در ادامه تیمی از مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد در محل حاضر شدند.

 

مأموران وقتی پای در محل گذاشتند با جسم بی‌جان پسر ۶ ساله‌ای روبه‌رو شدند که تلاش تیم‌های امدادی اورژانس در محل برای نجات جانش نتیجه‌ای نداشت و همین کافی بود تا با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس شفیعی از شعبه ۵ دادسرای امور جنایی تهران برای بررسی‌های بیشتر در محل حاضر شوند.

 

قتل در خشم نامادری

نامادری پسر ۶ ساله در صحنه قتل در خصوص ماجرای قتل پسرکوچولو به مأموران گفت: ۳ سال قبل با پدر این بچه که از زنش جدا شده بود ازدواج کردم و این در حالی بود که از همان روز قرار بود این پسربچه کنار مادرش زندگی کند و در این سال‌ها زندگی آرام و بدون حاشیه‌ای داشتیم تا اینکه ۴ ماه قبل ناگهان شوهرم فرزندش را به خانه آورد و از همان روز دردسرهای زندگی ما شروع شد.

وی افزود: فرزندی ندارم اما پسر همسرم را مثل فرزند خودم می‌دانستم و دوستش داشتم اما مادرش هر روز به من زنگ می‌زد و پیام می‌فرستاد و با توهین و ناسزاگویی‌هایش ادعا می‌کرد که من باعث شده ام تا همسرم فرزندش را از او بگیرد و این در حالی بود که من هیچ نقشی در این ماجرا نداشتم و زندگی‌ام هر روز تلخ‌تر شده بود.

زن جوان ادامه داد: صبح همسرم به سرکار رفت و من و پسرش در خانه تنها بودیم که مادرش زنگ زد و شروع به توهین کرد و حرف‌هایش مرا از خود بی‌خود کرده بود و از خشم و عصبانیت نمی‌دانستم چه کار باید بکنم تا اینکه نگاهم به پسربچه افتاد و همان لحظه بود که در ذهنم فکر انتقام افتادم، چون وجود او در خانه آرامش زندگی مرا بهم ریخته بود. از روی خشم و عصبانیت به سراغ پسرکوچولو رفتم و دستم را روی گلویش فشار دادم و بعد از لحظاتی ناگهان پسرکوچولو بی‌حرکت شد و وقتی دستم را از روی گلویش برداشتم دیگر هیچ حرکتی نمی‌کرد و نفس نمی‌کشید.

شوکه شده بودم و نمی‌دانم چه زمانی طول کشید فقط در این لحظات خودم را در گوشه خانه با جسد پسربچه می‌دیدم و جرأت هیچ کاری نداشتم، وقتی به خودم آمدم با اورژانس و پلیس تماس گرفتم و درخواست کمک کردم.

با اعترافات زن جوان جسد پسربچه به پزشکی قانونی منتقل شد و زن جوان نیز پس از بازداشت با دستور بازپرس پرونده برای بررسی صحت روانی به پزشکی قانونی منتقل شد که سلامت روان او مورد تأیید قرار گرفت.

به این ترتیب با طی روال قانونی پرونده، بازپرس جنایی کیفرخواست پرونده را صادر کرد و با توجه به شکایت پدر سامیار و تقاضای قصاص، نامادری متهم به مباشرت به قتل عمدی شناخته شد.پرونده با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان تهران ارجاع شد و نامادری سامیار بزودی به اتهام قتل محاکمه خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: