به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۹۲۰
|
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۱۲
امام جمعه یاسوج:
امام رضا (ع) فرموده‌اند که هر کسی مرا در مشهد زیارت کند سه چیز را به وی می‌دهم یکی آرامش شب قبر دومی راه سرات و دیگری هنگام سنجش عالم است.

خبردنا: امام جمعه یاسوج گفت: بی‌ثابتی در مدیریت‌ها خسارت بار است، مسئولان اگر می‌خواهند یک فرد را انتخاب کنند از ابتدا آن یک مدیر متخصص انتخاب کنند و اینجا جای آزمون و خطا نیست.

به گزارش"خبردنا"، حجت‌الاسلام و‌المسلمین سید نصیر حسینی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه با اشاره به ورود افتخارآمیز ناگروه 86 ارتش‌ به کشور بعد از چند ماه اظهار داشت: این سفر 8 ماه طول کشید و قریب به 65 هزار ‌کیلومتر را در اقیانوس طی کردند و به سلامت برگشتند و تو دهنی بزرگی به آمریکای جنایت کار زدند.

وی به شهادت چند تن از مرزبانان دلاور ایران اسلامی در مرز سراوان اشاره کرد و افزود: شهادت مرزبانان عزیز را داشتیم که به درجه رفع شهادت در سروان نایل شدند و این موصوع یک افتخار است برای انها که به چنین درجه‌ای رسیدند.

حسینی به دهه کرامت اشاره کرد و افزود: خداوند به ملت ایران لطف بزرگی کرده که حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) در مشهد و مقبره حضرت معصومه(س) در قم همچنین بارگاه حضرت شاه چراغ در شیراز قرار دارد و ایران اسلامی را حرم امن الهی قرار داده است.

وی با تاکید بر اینکه عظمت و بزرگی ایران از برکات این بارگاه‌های متبرکه است، بیان کرد: در عظمت امام رضا (ع) همین بس که پیامبر فرمودند که پاره تن من در سرزمین خراسان دفن خواهد شد و هر کسی به زیارت وی برود خداکند آتش جهنم را بر وی خاموش خواهد کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: امام رضا (ع) فرموده‌اند که هر کسی مرا در مشهد زیارت کند سه چیز را به وی می‌دهم یکی آرامش شب قبر دومی راه سرات و دیگری هنگام سنجش عالم است.

حسینی به احساس مسئولیت در برابر خانواده‌های برخی زندانیان غیره عمد اشاره کرد و افزود: کسانی که به زندان می‌روند دارای مشکلات متعددی هستند پس ما باید در مقابل زندانیان و خانواده‌های آنها احساس مسولیت کنیم.

وی بی‌ثباتی در مدیریت‌ها اشاره کرد و گفت: بی‌ثابتی در مدیریت‌ها خسارت بار است، مسئولان اگر می‌خواهند یک فرد را انتخاب کنند از ابتدا آن یک مدیر متخصص انتخاب کنند و اینجا جای آزمون و خطا نیست.

امام جمعه یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: 45 سال از انقلاب گذشته است پس از ابتدا خوب انتخاب کنیم تا با مشکلات رو به‌رو نشویم.

 حسینی بیان کرد: با تغییر مدیرکل کار پیش نخواهد رفت و برخی‌ها وقتی یک مدیر تصمیمی می‌گیرد به تغییر برخی‌ها شورش اداری انجام می‌دهند و می‌گویند چون فلان فرد برداشته شده ما نیز استعفاء می‌دهیم این حرکت قابل پذیرش نیست، باید با چنین افرادی برخورد اداری شود و این افراد توبیخ شوند.

نام:
ایمیل:
* نظر: