به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۹۳۶
|
تاریخ انتشار: ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۴
لغو مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد صلاح دید فدراسیون فوتبال بود و به این خاطر لغو شد که تاریخ برگزاری جابجا شود.

خبردنا: مجمع انتخاباتی ریاست هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد که قرار بود امروز برگزار شود، لغو شد.

به گزارش"خبردنا"، طبق برنامه از پیش تعیین‌شده توسط فدراسیون فوتبال قرار بود با حضور مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد امروز شنبه ششم خرداد ماه ۱۴۰۲ در شهر یاسوج، مرکز این استان برگزار شود.

اما طبق نامه‌ای که امروز از سوی هدایت ممبینی، دبیرکل فدراسیون فوتبال، به دبیر هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ارسال شده، انتخابات لغو و تاریخ برگزاری آن اعلام می‌شود.

آنطور که در نامه ممبینی آمده، دلیل لغو انتخابات نامه فرماندار استان و مسائل مربوط به انتخابات هیئت فوتبال و در ادامه نظر اداره حراست فدراسیون فوتبال بوده است.

«عبدالحسین آشتیانی»، دبیر هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در این زمینه ضمن تایید این موضوع گفت: لغو مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد صلاح دید فدراسیون فوتبال بود و به این خاطر لغو شد که تاریخ برگزاری جابجا شود.

وی اظهارکرد: طی نامه جدید فدراسیون فوتبال، زمان جدید برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد ساعت ۱۱ روز سه شنبه نهم خرداد ماه ۱۴۰۲ با حضور مهمانان کشوری، نماینده وزارت ورزش و رئیس فدراسیون فوتبال در شهر یاسوج برگزار می شود.

گفتنی است که خداداد افشاریان، میرزا پرویز موسوی، روح الله شاهینی، سیاوش باقر نژاد و حمید کرمی داوطلبان ریاست هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد هستند.

نام:
ایمیل:
* نظر: