به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۶۹۸۶
|
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۴
یگان حفاظت محیط زیست گچساران درادامه نظارت های خود بر مناطق آزاد این شهرستان ، متخلفی که با استفاده از یک قبضه اسلحه 13 قطعه تیهو شکار کرده بود را دستگیر و اعمال قانون کردند.

خبردنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت : متخلفین شکار ۱۵ قطعه تیهو و یک راس بزوحشی اعمال قانون شدند و از آنها ۲ قبضه اسلحه کشف و ضبط شده است.

به گزارش"خبردنا"، اسلام جاودان خرد اظهار کرد: پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر شکار یک راس بز وحشی و بررسی صحت و سقم گزارش ، مامورین یگان حفاظت محیط زیست گچساران با هماهنگی مقامات قضایی و همکاری مراجع انتظامی از خانه متخلف مقداری گوشت شکار شده بز کوهی کشف و ضبط کردند.

وی بیان کرد: با متخلفین شکار برخورد قانونی و جدی از سوی یگان حفاظت محیط زیست گچساران صورت گرفته است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد تصریح کرد: یگان حفاظت محیط زیست گچساران درادامه نظارت های خود بر مناطق آزاد این شهرستان ، متخلفی که با استفاده از یک قبضه اسلحه 13 قطعه تیهو شکار کرده بود را دستگیر و اعمال قانون کردند.

جاودان خرد عنوان کرد: یگان حفاظت در ادامه گشت خود متخلف دیگری که با استفاده از یک قبضه اسلحه غیر مجاز 2 قطعه تیهو دیگری را شکار کرده بود را دستگیر کرده است.

وی با اشاره به اینکه اعمال قانون هر سه گروه متخلف انجام شد، افزود: برای تمامی متخلفین پرونده تشکیل و به همراه آلات مکشوفه به مراجع قضایی معرفی شدند.

جاودان خرد بیان کرد:متخلفین شکار ۱۵ قطعه تیهو و یک راس بزوحشی اعمال قانون شدند و از آنها ۲ قبضه اسلحه کشف و ضبط شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: