به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۰۳۸
|
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۵
در گچساران خیرین به برکت حضور خادمان و پرچم امام رضا ع شرایط آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد که دارای بدهکاری بودند فراهم شد.

خبردنا: خادم امام رضا(ع) در کاروان زیر سایه خورشید گفت:در گچساران خیرین به برکت حضور خادمان و پرچم امام رضا ع شرایط آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد که دارای بدهکاری بودند فراهم شد.

به گزارش"خبردنا"، جواد یوسف زاده یکی از خادمان امام رضا ع در کاروان زیر سایه خورشید در گفت و گو با خبرنگار فارس در گچساران اظهار کرد: مردم به اهل بیت ارادت بسیاری دارند و این را در شوق آنها به پرچم بارگاه تمام رضا به خوبی می توان دید.

وی عنوان کرد: همه ما در زیر پرچم ولایت و امامت امام رضا (ع)هستیم.

خادم امام رضا ع در کاروان زیر سایه خورشید تصریح کرد: همزمان با دهه کرامت در ۱۰ کشور خارحی و ایران ۱۲ هزار اقدام فرهنگی انجام می شود.

یوسف زاده عنوان کرد: در همبن ایام نیز حدود ۶۳ کاروان زیرسایه خورشید در سراسر کشور حضور پیدا می کنند.

وی گفت: در گچساران خیرین به برکت حضور خادمان و پرچم امام رضا ع شرایط آزادی ۱۲ زندانی جرائم غیرعمد که دارای بدهکاری بودند فراهم شد.

خادم امام رضا در کاروان زیر سایه خورشید با اشاره به اینکه در دهدشت نیز زمینه آزادی یک زندانی فراهم شد، خاطرنشان کرد: به خاطر حضور خادمان امام رضا ع در زندان گچساران نیز زمینه مرخصی از هر بند ۸ زندانی با صلاحدید مسئولان زندان فراهم خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: