به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۰۷۶
|
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱
خدایش رحمت کند و با هر آنچه که از خیر و پاکی و دفاع از حقوق مردم انجام داد و متعهدانه در جامعه ظاهر شد محشور کند، خداوند او را با اهل بیت با نبی مکرم و ائمه علیهم السلام حشرش را قرار بده.

خبردنا: نماینده مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری درگذشت خبرنگار کهگیلویه و بویراحمدی را تسلیت گفت.

به گزارش"خبردنا"، آیت الله ملک حسینی نماینده مردم این استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی درگذشت خبرنگار هم استانی مرحوم منصور زرگر را تسلیت گفت و او را خبرنگار واقعی دانست که همواره در مسیر اندیشه و آگاهی جامعه تلاش کرد.

متن پیام به این شرح است:
 
وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ
رحمت خداوند متعال بر مرحوم آقای منصور زرگر، عزیزی که سالها خبرنگاری را به مثابه یک وظیفه و رسالت به عهده داشت.

متعهد بود، دلسوز بود و مطالبات را با ادب و متانت دنبال می کرد.

حقاً کسانی که او را می‌شناختند او را به مثابه یک خبرنگار واقعی قلمداد می‌کردند، انسانی رسانه‌ای که در مسیر رشد و اندیشه و آگاهی جامعه تلاش می کرد و به ویژه برای تبیین نیازها و نیازمندی های مردم تلاش می کرد.

و چنین انسانی پیوسته در نگاه ها و در دلها ماندگاراست.

معنای اینکه او را  خبرنگار می دانستند این است که: او را خبرساز، یک خبر سوز نمی دانستند و تفاوت است بین این مفاهیم، حتی او را یک خبرگو هم نمی‌دانستند.

و خبرنگاری رسالتی بسیار سنگین است به قدر رسالت نفسِ یک رسانه، که مفهوم رسانایی را در خودش جای داده، از ویژگی های مرحوم زرگر بود.

خدایش رحمت کند و با هر آنچه که از خیر و پاکی و دفاع از حقوق مردم انجام داد و متعهدانه در جامعه ظاهر شد محشور کند، خداوند او را با اهل بیت با نبی مکرم و ائمه علیهم السلام حشرش را قرار بده.

قلبا و صمیمانه تسلیت عرض می کنم به خانواده محترمشون به بستگان عزیزشان به همه اصحاب فرهنگ و رسانه؛ انشاالله که قلب های شما در داغ او آرام باشد، و انشاالله صبور باشید در این عزا، انشالله همه آماده باشیم برای روزی که نامش روز مرگ است، مرگ به سراغ مرحوم آقای زرگر به تنهایی نرفت، دیگرانی را ربود، و نوبت ما هم خواهد رسید.

انشالله همه با اعمال خوب و با پاکی هامون منتظر او روز  باشیم و آماده برای آن روز،
انشالله و سلام علیکم و رحمه الله
خداحافظ شما
نام:
ایمیل:
* نظر: