به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۲۵
|
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۰

خبردنا:  تست هوش روشی موثر برای شناسایی افرادی است که توانایی عقلانی خاصی در پیدا کردن روابط میان معادله را دارند. این گروه از افراد اغلب در محل کار یا مدرسه دچار مشکل می‌شوند، زیرا سطح کلاس‌ها و کارها برای آنها خسته و کسل کننده به شمار می‌آید. تست‌های هوش بدون درگیر کردن افراد با چالش‌های تست‌های دیگر، می‌توانند برخی از افراد را به سمت آینده‌ای سوق دهند که شاید برای آنها موفقیت آمیزتر باشد.

 

تست هوش می تواند توانایی های ذهنی افراد را تقویت کند. محققان پی برده اند که تست هوش تشخیص‌دهنده زودهنگام آلزایمر است. محققان بر این باورند که با توجه به عدم بازگشت روند تخریب سلول‌های مغزی در مرحله پیشرفته آلزایمر، بهترین راهکار، تشخیص زودهنگام این بیماری قبل از شروع فرایند تخریب نورون‌های عصبی است. بنابراین شما با انجام این تست ها می توانید از اختلال عملکرد مغز تا حدودی پیشگیری کنید.

 

تست هوش امروز؛ جای خالی چه اعدادی قرار بگیرند؟

تست هوش امروز یک سوال ساده ریاضی است اما زمان پاسخگویی به این سوال می تواند ذهن شما را دچار چالش کند سریع ترین جوابتان را یادداشت کنید بعد پاسخ را در انتهای این مطلب مشاهده کنید توانستید زیر ۲۰ ثانیه پاسخ صحیح را پیدا کنید؟ برای ما در نظرات پاسخ تان را بنویسید.

 
 

فقط نابغه‌ها زیر ۲۰ ثانیه این معادله را حل می‌کنند!

.

.

اگر هنوز در تلاش برای به دست آوردن پاسخ هستید، کمی پایین تر به این معما پاسخ داده ایم. این تست هوش یک راه عالی برای آزمایش مهارت های مشاهده و میزان تیزبینی شما است. 

.

.

.

.

.

.

.

.اگر هنوز به جواب نرسیده اید، پاسخ را اینجا ببینید:

فقط نابغه‌ها زیر ۲۰ ثانیه این معادله را حل می‌کنند!

نام:
ایمیل:
* نظر: