به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۳۸
|
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۳

خبردنا: هوش مصنوعی به سرعت در حال توسعه است و هر روز می بینیم که چقدر توسعه پیدا می‌کند. یکی از پیشرفت‌های تازهاخیراً ابزار جدید AI Generative Fill فتوشاپ بوده است.

با کمک آن می‌توان بسیار ساده چیز ناخواسته‌ای را حذف کرد یا اشیایی را اضافه کرد یا عکس را از کناره‌ها توسعه داد و به یک عکس وسیع‌تر تبدیل کرد.
 
کاربر توییتر به نام StepnEurope تصمیم گرفت جدیدترین ویژگی را آزمایش کند و از آن برای گسترش عکس‌های میم‌های مشهور اینترنتی و عکس های مورد علاقه خود استفاده کند.
 
ایده بسیار خوب است و احتمالا دیگران بهتر از او این ایده را توسعه خواهند داد. وقتی عکسی تاریخی ثبت می‌شود، عکاس یک کادر خاص با توجه به هنر و چیزی که می‌خواهد بیان کند، می‌بننند، اما در ورای این کادر برخی چیز فنا می‌شوند و هرگز دیده نمی‌شوند.

آیا می‌توانیم آنها را تخیل کنیم؟ یا فراتر از آن می‌توانیم تخیل کنیم که در ورای کادر عکس‌های مشهور چیزهایی بود که در تضاد با مفهوم عکس بوده؟

با معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنیدبا معجزه هوش مصنوعی، این عکس ها را تخیل کنید
 
نام:
ایمیل:
* نظر: