به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۴۰
|
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵

خبردنا: علی قلی‌زاده که فصل را با مصدومیت به پایان رساند، در لیست امیر قلعه‌نویی هم برای تورنمنت کافا قرار نگرفت و حالا باید منتظر بهبود آسیب دیدگی و احتمالا یک انتقال هیجان‌انگیز در تابستان امسال باشد.

 
این ستاره ایرانی پس از شرایط سختی که در شارلروا داشت و از ترکیب این تیم فاصله گرفته بود، در زمستان گذشته تصمیم گرفت بلژیک را ترک کند و راهی کاسیم پاشا ترکیه شود که با وجود رسیدن به ترکیب این تیم و نمایش موثر در نخستین حضور ثابت خود، با یک بدشانسی بزرگ مواجه شد و آسیب دیدگی جدی پیدا کرد.
 

قلی‌زاده پس از پیوستن به کاسیم پاشا، در سه دیدار پیاپی حضور تعویضی داشت، اما در هفته بیست و ششم سوپر لیگ ترکیه مقابل عمرانیه اسپور به ترکیب ابتدایی رسید و توانست پاس تک گل بدهد ولی بعد از آن یک مسابقه تدارکاتی ملی کاری کرد تا او ادامه فصل را از دست داده و حالا با سپری کردن روزهای تلخ به ایران برگردد.

 

بازیکن سرشناس تیم ملی با قلب قرمز در ایران!

این ستاره ایرانی که در دیدار تدارکاتی مقابل روسیه با آسیب دیدگی مواجه شد، طی سه ماه اخیر نتوانست به میدان برود و ۱۰ هفته پایانی سوپر لیگ ترکیه را از دست داد و نتوانست در کاسیم پاشا بدرخشد تا این چنین به پایان قراردادش با تیم ترکیه‌ای برسد و از سوی دیگر حضور در اردوی تیم ملی را هم از دست بدهد.

قلی‌زاده در شرایطی با پایان فصل ۲۳-۲۰۲۲ سوپر لیگ ترکیه و تعطیلی تمرینات و بازی‌های کاسیم پاشا تصمیم به ترک ترکیه و بازگشت به ایران گرفت که در مسیر بازگشت، یک تصویر با پرچم ایران و قلب قرمز منتشر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: