به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۸۵
|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۳
امروز کلنگ ساخت پاسگاه ایست و بازرسی برای کنترل و نظارت بر این محورمهم ارتباطی به زمین زده شد تا نظارت بهتری بر این مسیر انجام شود.

خبردنا: کلنگ ساخت پاسگاه ایست بازرسی میمند در جاده یاسوج- اصفهان با اعتبار ۱۵ میلیارد تومان به زمین زده شد.

به گزارش"خبردنا"، فرمانده پلیس راه استان گفت: جاده یاسوج به اصفهان یکی از اصلی ترین محورهای کشور است که روزانه تردد های بسیاری در این محور به ثبت می رسد.

سرهنک دانایار افزود: بر اساس آخرین آمار ۴۲ درصد از تصادف های استان کهگیلویه و بویراحمد به خاطر سرعت های غیرمجاز خودروهای شوتی و حامل بار کالا و یا قاچاق انسان رخ می دهد.

وی همچنین با اشاره به اینکه براساس گزارش ها ۳۰ درصد تصادفات منجر به فوت در کهگیلویه و بویراحمد مربوط به خودروهای شوتی و حمل تبعه افغان بوده است ادامه داد: با ایجاد این ایست بازرسی تا حدود زیادی از این مشکلات جلوگیری می شود.

سردار مصطفایی فرمانده نیروی انتظامی استان هم گفت: امروز کلنگ ساخت پاسگاه ایست و بازرسی برای کنترل و نظارت بر این محورمهم ارتباطی به زمین زده شد تا نظارت بهتری بر این مسیر انجام شود.

فرماندار دنا هم گفت: اعتبار ساخت این‌پاسگاه تامین شده و‌قرار است در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

درخشان زاده اعتبار این پاسگاه را ۱۵میلیارد تومان و بازیربنای ۳۹۰مترمربع و۱۵۰۰متر محوطه سازی عنوان کرد و افزود: قرار است تا ۹ ماه دیگر این پاسگاه به فرماندهی انتظامی و پلیس راه تحویل شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: