به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۹۰
|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۵
باتوجه به تحقیقات اولیه از شکات ومظنون بودن به افرادی، برابر دستور قضایی افراد مورد نظر احضار و یک دستگاه خودروی پژو پارس توقیف و پرونده مفتوح ودر حال رسیدگی می باشد .

خبردنا: فرماندار گچساران می‌گوید: فردی ناشناس به جمعی از جوانان در جلوی قهوه خانه‌ای با اسلحه ساچمه‌ای شلیک می‌کند، که منجر به مصدومیت ۵ نفر از آنان می‌شود.

به گزارش"خبردنا"، جهانبخش دیهیم اظهار داشت: پنجشنبه شب تعدادی از جوانان در جلوی قهوه خانه‌ای در دوگنبدان جمع شده بودند که توسط فردی ناشناس مورد اصابت گلوله ساچمه‌ای قرار می‌گیرند و 5 نفر از آنان مصدوم و راهی بیمارستان می‌شوند.

وی با تأکید بر اینکه موضوع در دست بررسی و هنوز عامل تیراندازی مشخص نشده است، عنوان کرد: اینکه گفته می‌شود فعالان رسانه‌ای مورد شلیک قرار گرفته‌اند نیز هنوز مورد تأیید رسمی نیست زیرا هنوز نمی‌دانیم این افراد رسانه‌ای بوده‌اند یا خیر.

دیهیم بیان کرد: به دلیل تعطیلات، امروز موضوع در دستور کار متولیان امر برای شناسایی عامل یا عاملان قرار گرفته و در گفت‌وگو با دادستان نیز خواستار تسریع در روند بررسی پرونده شده‌ایم و امروز در اولین فرصت نیز شورای تأمین را برگزار کردیم.

سید جواد هاشمی معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این زمینه به تسنیم گفت: هنوز جزئیات دقیق و انگیزه تیراندازی مشخص نیست.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفته است: برابر اعلام خبر به پلیس 110 سریعا ماموران کلانتری 12  و ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی با هماهنگی مقام محترم قضایی به صحنه محل وقوع حادثه اعزام که مشاهده گردید تعداد 5 ‌نفر به هویتهای معلوم براثر تیراندازی با سلاح شکاری و اصابت ساچمه، زخمی گردیده‌اند.

سرهنگ ارسلان خادمیان افزود: سریعا با هماهنگی مقام قضایی مستندات صحنه و فیلمهای دوربین های مداربسته محل بررسی و مستندات جمع آوری و پرونده ای دراین زمینه تشکیل وبا صدوردستورات قضایی مقتضی ، شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: باتوجه به تحقیقات اولیه از شکات ومظنون بودن به افرادی، برابر دستور قضایی افراد مورد نظر احضار و یک دستگاه خودروی پژو پارس توقیف و پرونده مفتوح ودر حال رسیدگی می باشد .

خادمیان بیان کرد: ضمنا برابر استعلام از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشخص گردید افراد مجروح شده دراین حادثه از اصحاب رسانه نمی‌باشند و فقط فعال فضای مجازی (پیج شخصی) هستند.
 
وی تاکید کرد: با توجه به انتشار اخبار ودرج مطالبی خلاف واقع قطعا ضمن شناسایی، با انتشار دهندگان این گونه شایعات برخورد قاطع وقانونی صورت خواهد گرفت واز مردم شریف شهرستان گچساران خواست به شایعات توجهی نکنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: