به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۱۹۳
|
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۲
گروه تخصصی جراحی ابن سینا همانند گروه های جهادی دیگر بدون چشمداشت مادی در بین مردم حاضر می شوند و هر آنچه از دستشان برمی آید برای سلامت مردم و محرومیت زدایی از چهره شهر و روستاها انجام می دهند.

خبردنا: معاون توسعه و منابع استانداری کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به اینکه گروه تخصصی جراحی ابن سینا برای ارائه خدمات تخصصی به بیماران مناطق محروم بزودی وارد استان می شود از افزایش خدمات رسانی و حضور گروههای مختلف جهادی طی سال گذشته تاکنون در این مناطق خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، مرادعلی پیوند روز یکشنبه در نشست هماهنگی طرح جامع بهداشت و درمان مهرعلوی، هدف از استقرار این گروه جهادی را ارائه خدمات به بیماران و اقشار آسیب پذیر و تحت پوشش نهادهای حمایتی کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در استان عنوان کرد.

وی اضافه کرد: گروه های جهادی خدمات رایگان درمانی جراحی به بیماران نیازمند، ناهنجاری مادرزادی، جراحی چشم، دندانپزشکی، ناهنچاری فک و صورت، جراحی پلاستیک و ترمیمی،خدمات تخصصی بی هوشی و پرستاری و مددکاری را به صورت رایگان ارایه می دهد.

معاون توسعه و منابع استانداری، اهداف مشارکت کنندگان در اردو های جهادی را خدمت به مردم و کسب رضایت خداوند دانست و ابراز داشت: این گروه جهادی با امیدآفرینی در جامعه و حضور در مناطق محروم و کم برخوردار موجب دلگرمی مردم می شوند.

پیوند اظهار کرد: گروه تخصصی جراحی ابن سینا همانند گروه های جهادی دیگر بدون چشمداشت مادی در بین مردم حاضر می شوند و هر آنچه از دستشان برمی آید برای سلامت مردم و محرومیت زدایی از چهره شهر و روستاها انجام می دهند.

وی عنوان کرد: این تیم پزشکی تخصصی ۵۵ نفری از یکم تا سوم شهریور ماه امسال به مدت سه روز در مناطق محروم مشغول به ارائه خدمت خواهند بود.

معاون توسعه و منابع استانداری تصریح کرد: گروه جهادی پزشکی طی سال های اخیر چندین مرحله به این استان سفر کرده اند و در مناطق محروم و دورافتاده استان به ارائه خدمت به افراد بیمار و تحت پوشش نهادهای حمایتی و محرومین پرداخته است.

نام:
ایمیل:
* نظر: