به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۲۰۵
|
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۴
عسکری در این جلسه به تفصیل مهمترین پروژهای شاخص زیربنایی استان در حوزهای آب، کشاورزی، بهداشت و درمان و طرح هایی که دارای پیشرفت فیزیکی و ردیف اعتباری ملی هستند را مورد بررسی قرار داد.

خبردنا: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: مردم استان در سفر رئیس جمهور منتظر شنیدن خبرهای بسیار خوب پیرامون پروژه‌های بزرگ و کلیدی استان باشند

به گزارش"خبردنا"، سید احسان عسکری گفت: مردم استان در سفر رئیس جمهور منتظر شنیدن خبرهای بسیار خوب هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد: برای تحقق مهمترین اهداف سفر رئیس جمهوری به استان باید با کار کارشناسی، فکر و اندیشه به خوبی نیازها را شناسایی و آنها را اعلام کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کهگیلویه وبویراحمد در جلسه هماهنگی مصوبات سفر ریاست جمهور از سفر قریب الوقوع دکتر رئیسی و هیات دولت به استان خبر داد و گفت: باید از این فرصت برای پروژه های استان منابع لازم را جذب و بهترین بهره برداری را داشته باشیم.

وی اظهار داشت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد در سفر رئیس جمهور منتظر شنیدن خبرهای بسیار خوب پیرامون پروژه‌های بزرگ و کلیدی استان باشند.

وی اظهار داشت: استان کهگیلویه و بویراحمد دارای ظرفیت و پتانسیل بالایی برای توسعه و پیشرفت دارد باید از سفر رئیس جمهور به استان نهایت استفاده را ببریم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اضافه کرد: پروژهای ارزشمندی در حوزه اقتصادی، عمرانی صنعتی،تولیدی و سرمایه گذاری برای این سفر پیش بینی شده که تحول عظیم در عمران و آبادانی و بهبود معیشت مردم ایجاد می کند.

عسکری در این جلسه به تفصیل مهمترین پروژهای شاخص زیربنایی استان در حوزهای آب، کشاورزی، بهداشت و درمان و طرح هایی که دارای پیشرفت فیزیکی و ردیف اعتباری ملی هستند را مورد بررسی قرار داد.

وی با بیان اینکه اولویت استان حمایت از بخش تولید است از بانک های استان خواست برای جذب به موقع منابع و اعتبارات مصوب سفر استانی رئیس جمهور و تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی اهتمام جدی داشته باشند.

عسکری تاکید کرد: سفر دور دوم رئیس جمهور مکمل سفر اول و در راستای تامین نیازهای اصلی استان در ابعاد مختلف خواهد بود و تصویب و اجرای پروژه های بهداشتی، آب، برق و گاز از نتایج این سفر می باشد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه اجرای متولی پروژهایی است که سرمایه گذاران ارائه داده اند، گفت: پخشی از مشکلات پروژها در درون استان و بخش دیگر در تهران حل می شود.

دکتر عسکری با اشاره به اینکه در همین هفته با حضور دکتر احمدزاده استاندار جلساتی در تهران پیرامون پیشرد مسیر و رفع مشکلات پترو پالاشگاه گچساران خواهیم داشت، تصریح کرد: بخشی از کارهای در خصوص خوراک پتروپالایشگاه می باشد که در وزارتخانه نفت مورد بررسی و پیگیری قرار خواهد گرفت.

در این نشست اعضای جلسه نظرات و دیدگاه های خود را پیرامون مسائل مختلف پروژهای در حال انجام مطرح کردند.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شرکت
|
United States of America
|
۱۷:۵۸ - ۱۴۰۲/۰۳/۲۳
0
0
مدیرعامل شرکت گاز استان:
استان کهگیلویه و بویراحمد در دوره های پهلوی اول و پهلوی دوم رشادت از خود نشان داد و شهید نثار انقلاب اسلامی نموده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد ؛ نشست مشترک شرکت گاز و منطقه پالایش و پخش استان با حضور سيد شريف حسيني مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران،دکتر رحیمی معاون بنیاد شهید کشور و حجت الاسلام و المسلمین رستمی مسئول حقوقی حوزه مشاور وزیر نفت، برگزار شد.

ریحان بهادر مدیرعامل شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد نیز ضمن تقدیر از حضور هیات امور ایثارگران در استان به حماسه آفرینی، از خودگذشتگی و ایثار شهدا، جانبازان و رزمندگان اشاره کرد و گفت استان کهگیلویه و بویراحمد در دوره های پهلوی اول و پهلوی دوم رشادت از خود نشان داد و شهید نثار انقلاب اسلامی نموده است.

بهادر حل چالش های پیرامون ایثارگران را در اولویت فعالیت های شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد.

مدیرعامل شرکت گاز کهگیلویه و بویراحمد گزارشی از عملکرد این شرکت در حوزه ایثارگران و تبدیل وضعیت ایثارگران بند (د) و بند (و) ارائه کرد و گفت تاکنون تعداد ۱۰۹ نفر از فرزندان ایثارگر بند" دال و واو " در شرکت تبدیل وضعیت شده است.

در پایان این نشست؛ نمایندگان همکاران ایثارگر شاغل در شرکت گاز استان به بیان مسائل و چالش های خود در حوزه های مختلف ایثارگران صحبت کردند.

https://nigc-kb.ir/news/show/2942
نام:
ایمیل:
* نظر: