به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۲۳۳
|
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱
براساس یکی از مصوبات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به منظور ایجاد فضای ایمن و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان مدارس کانکسی با جمعیت بالای ۱۰ دانش آموز جمع آوری و به جای آن ساختمان های ایمن احداث می شود.

خبردنا: مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویر احمد گفت:۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از محل مصوبات سفر نخست رئیس جمهور به جمع آوری مدارس کانکسی این استان اختصاص یافته است.

به گزارش"خبردنا"، رضا حسینی نیک روز دوشنبه در حاشیه بازدید از طرح های آموزشی باشت افزود:برای تحقق این مصوبه ۷۷ مدرسه کانکسی واجد شرایط در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که از این تعداد ۳۰ فضای آموزشی همزمان با بازگشایی مدارس در مهر ماه امسال بهره برداری می شود و بقیه نیز پیش از این احداث شده بود.

وی بیان کرد:براساس یکی از مصوبات سفر رییس جمهور به کهگیلویه و بویراحمد به منظور ایجاد فضای ایمن و با نشاط برای تحصیل دانش آموزان مدارس کانکسی با جمعیت بالای ۱۰ دانش آموز جمع آوری و به جای آن ساختمان های ایمن احداث می شود.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویر احمد تصریح کرد:مدارس روستاهای سرابیز،لیراب ،منصورآباد و خان احمد در شهرستان باشت از جمله این مدارس هستند که با مصوبه سفر رئیس جمهور استاندارد سازی شده اند.

وی تاکید کرد: احداث ۱۰ زمین چمن مصنوعی از اقدام های اثرگذار دولت سیزدهم در مدارس باشت است که افزون بر ایجاد فضای سرگرمی به تحرک و سلامت دانش آموزان این شهرستان کمک می کند.

رییس اداره آموزش و پرورش باشت نیز در حاشیه این بازدید گفت:احداث سالن اجتماعات ۵۰۰ نفره این شهرستان که بهمن ماه سال ۱۴۰۱ کلنگزنی شده از اقدام های اثرگذار دولت سیزدهم در این شهرستان است.

۵۰۰ میلیارد ریال به جمع آوری مدارس کانکسی کهگیلویه و بویراحمد اختصاص یافت

سید حمید حیدری عنا افزود:این طرح که هم اکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد در صورت اختصاص اعتبار تکمیلی بهمن ماه امسال بهره برداری می شود.

وی تاکید کرد: ۱۳ میلیارد تومان برای تجهیز و هفت میلیارد تومان نیز برای تکمیل سازه سالن اجتماعات این شهرستان اعتبار نیاز است.

وی همچنین از بهره برداری از ۲۵ کلاس درس در قالب سه مدرسه در شهرستان باشت در نیمه نخست امسال خبر داد.

حیدری عنا عنوان کرد: ۲ مدرسه ۹ کلاسه و یک مدرسه ۶ کلاسه تا مهر امسال در شهرستان باشت بهره برداری می شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: