به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۲۴۴
|
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۸
سلامت و امنیت انتخابات در حوزه اصلی فعالیت فرمانداری‌ها‌ست و ما باید نهایت دقت، همت و تلاش خود را در این زمینه به کار ببریم و مشارکت و رقابت نیز دارای اهمیت است.

خبردنا: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه دغدغه‌ای جز مشارکت بالا و برگزاری یک انتخابات باشکوه و سالم نداریم، گفت: قاطعانه و بدون اغماض با مسئولان و متولیان متخلف در انتخابات برخورد خواهیم کرد.

به گزارش"خبردنا"، سید‌جواد هاشمی‌مهر در نشست با فرمانداران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت دو انتخابات مهم امسال اظهار داشت: مقام معظم رهبری در سخنان خود بر چهار محور سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت در انتخابات تاکید کردند.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: خلق حماسه پرشور مردم در انتخابات نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و تدابیر سازنده است.

هاشمی مهر با اشاره به اهمیت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات گفت: سلامت و مشارکت بالا در انتخابات باجدیت دنبال شود.

وی تصریح کرد: سلامت و امنیت انتخابات در حوزه اصلی فعالیت فرمانداری‌ها‌ست و ما باید نهایت دقت، همت و تلاش خود را در این زمینه به کار ببریم و مشارکت و رقابت نیز دارای اهمیت است.

رئیس ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برگزاری انتخابات بزرگترین پروژه سیاسی دولت در سال جاری است بر رعایت قانون، بی طرفی، امانتداری و سلامت کامل انتخابات را به فرمانداران تاکید کرد.

 هاشمی مهر انتخابات را صحنه همدلی، انسجام و صلابت دانست و برگزاری یک انتخابات باشکوه با حضور حداکثری مردم در تراز جمهوری اسلامی را ضروری برشمرد.

وی عنوان کرد: شایستگی هر جامعه، مردم آن هستند و ما باید اعتماد و رضایت مردم را حفظ و جلب کنیم تا در تمامی صحنه‌ها مشارکت و حضور حداکثری داشته باشیم.

وی مبنای برگزاری انتخابات دوازدهم مجلس شورای اسلامی را قانون گذشته دانست و افزود: در صورت ابلاغ قانون جدید، متناسب با آن وارد فرایند اجرا بدون کم و‌کاست خواهیم شد.

هاشمی مهر با تاکید بر اینکه دغدغه‌ای جز مشارکت بالا و برگزاری یک انتخابات باشکوه و سالم نداریم، تاکید کرد: قاطعانه و بدون اغماض با مسئولان و متولیان متخلف در انتخابات  برخورد خواهیم کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: مقدمات لازم برای تشکیل ستاد انتخابات با هدف برگزاری یک انتخابات سالم و حداکثری فراهم شده و در این راستا از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه اصلاحیه قانون انتخابات هنوز توسط شورای نگهبان تایید و وزارت کشور ابلاغ نشده است، یادآور شد: در همایش معاونان سیاسی استانداران سراسر کشور گفته شد که تغییراتی در قانون انتخابات وجود دارد ولی هنوز ابلاغ نشده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: