به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
کد خبر: ۵۷۲۵۴
|
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۱
وی با بیان اینکه دستور بازداشت راننده تریلر صادر شده است، خاطرنشان کرد: تعداد مصدومان این حادثه تاسفبار تاکنون ۲۵ نفر و متأسفانه شش نفر هم از هموطنان کشته شده‌اند.

 خبردنا : نقص فنی تریلر در پلیس راه یاسوج _ شیراز و کشته شدن چهار نفر در صحنه تصادف/ حال تعدادی از مصدومین وخیم است

به گزارش " خبردنا " به نقل از " ایلنا " ، یک دستگاه تریلر از سمت گچساران به یاسوج در محدوده پلیس راه یاسوج - شیراز به سمت روستای سرآبتاوه، به دلیل نقص فنی، تعداد زیادی خودرو و عابرین پیاده را زیر گرفت.

علیرضا نیکروز مدیرکل بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در گفت‌ و گو با ایلنا از یاسوج گفت: صبح امروز یک دستگاه تریلر از سمت گچساران به یاسوج ترمز برید و تعدادی زیادی خودرو و عابرین پیاده را زیر گرفته است.

وی افزود: خودروها به شدت آسیب دیده و تعداد چهار نفر تا کنون فوت کرده‌اند و بیش از ۲۰ نفر هم زخمی شده‌اند.

نیکروز گفت: ترافیک سنگینی در محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز ایجاد شده و اکنون در حال انتقال مصدومین و فوتی ها به بیمارستان و سردخانه هستیم.

وی گفت: تا کنون که به من اطلاع داده‌اند چهار نفر فوت شده و وضعیت برخی از مصدومین وخیم است.

شهرام مهدوی فرماندار بویراحمد هم در گفت و گو با ایلنا از یاسوج گفت: مشکل ترافیک در این محور تقریبا حل شده و در حال پاک‌سازی این محور هستیم.

به گزارش ایلنا، محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز همواره شاهد تصادفات تلخ و کشته شدن تعدادی از مسافران و ساکنان در این محدوده است.

تعداد کشته شدگان نقص فنی تریلر در یاسوج به پنج نفر رسید/ ۲۵ خودرو دچار خسارت شده‌اند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش تعداد کشته شدگان سانحه تریلر در محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز خبرداد و اظهار داشت: در تصادف زنجیره‌ای صبح امروز که در محدوده پلیس راه شیراز - یاسوج اتفاق افتاد پنج نفر فوت و ۲۲ نفر بشدت مصدوم که همگی به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل شدند.

"سعید جاودان سیرت" در گفت‌ و گو با ایلنا از یاسوج گفت: در این تصادف زنجیره‌ای، آمبولانس‌های اورژانس، هلال احمر و اتوبوس آمبولانس اورژانس در سریعترین زمان ممکن حضور و مصدومین حادثه را به بیمارستان شهید جلیل منتقل کردند.

وی با بیان اینکه، در ساعت ۱۰ و ۴۹ دقیقه امروز دوم تیرماه حادثه زیرگرفتن چندین خودرو بدلیل نقص فنی یکدستگاه تریلر در نزدیکی پلیس راه یاسوج _ شیراز به مرکز پیام اورژانس ۱۱۵ یاسوج گزارش شد، خاطرنشان کرد: بلافاصله پایگاه‌های اورژانس ۱۱۵ شماره پنج، چهار، سه،۲ شهرک صنعتی، مادوان، اتوبوس آمبولانس، کُد پشتیبان ، هلال احمر و آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: چهار نفر از این افراد در صحنه تصادف فوت کردند و یک نفر هم در بیمارستان فوت و حال برخی از مصدومین وخیم است.

جاودان سیرت افزود: مراحل درمان مصدومین بخوبی در حال انجام است و مردم اطلاعات را از منابع رسمی دریافت کنند.

وی با اشاره به چگونگی این تصادف مرگبار، یادآور شد: ۲۵ خودرو در محل حادثه به شدت دچار خسارت شده‌اند.

دستور بازداشت راننده تریلر تصادف مرگبار یاسوج صادر شد/ تعداد گشته شدگان به شش نفر رسید

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از صدور دستور بازداشت راننده تریلر تصادف مرگبار امروز دوم تیرماه در محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز خبرداد.

"سیدعلی ملک حسینی" در حاشیه بازدید از محل وقوع این تصادف مرگبار به ایلنا از یاسوج گفت: بلافاصله پس از وقوع حادثه تصادف، با دستور اینجانب، بازپرس ویژه و یکی از معاونین دادستان در صحنه وقوع تصادف حاضر و ضمن هماهنگی با ضابطین و عوامل امدادی حاضر در صحنه، دستورات ویژه‌ای در خصوص بررسی علل و علت شناسی عامل و عوامل مقصر حادثه صادر شد.

وی با بیان اینکه دستور بازداشت راننده تریلر صادر شده است، خاطرنشان کرد: تعداد مصدومان این حادثه تاسفبار تاکنون ۲۵ نفر و متأسفانه شش نفر هم از هموطنان کشته شده‌اند.

دادستان عمومی و انقلاب یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد، تعداد خودروهای دچار خسارت شده در این حادثه را ۱۵ خودرو ذکر و یادآور شد: تعدادی از این خودروها در مسیر در حال حرکت بوده و یا اینکه کنار جاده توقف کرده بودند.

ملک حسینی گفت: با حضور به موقع عوامل امدادی اورژانس و هلال احمر، مصدومین بلافاصله به بیمارستان شهید جلیل یاسوج منتقل شده است.

اسامی ۱۰ مصدوم حادثه مرگبار تریلر در یاسوج اعلام شد

بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تعداد وشته شدگان تصادف مرگبار تریلر در محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز که ساعت ۱۱ امروز دوم تیرماه اتفاق افتاد متاسفانه افزایش و به شش نفر رسید.

اسامی تمام مصدومان حادثه مرگبار تریلر در یاسوج اعلام شد

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اسامی مصدومان تصادف زنجیره ای در محدوده پلیس راه یاسوج _ شیراز را اعلام کرد.
اسامی تمام مصدومان حادثه مرگبار تریلر در یاسوج اعلام شد

به گزارش ایلنا از یاسوج، اسامی مصدومین این حادثه مرگبار که مرگ شش تن از سایر مصدومان را تاکنون بدنبال داشته به شرح زیر اعلان شد:

۱_ عابد فرضی ۲_ نورالدین افشون اصل ۳_ محمد عطایی ۴_ کبری آرمان ۵_ جواد گودرزی ۶_ کوروش زمانی ۷_ مهرشاد بشارتی فرد ۸_ صادق نظری ۹_ رعنا پیردل ۱۰_ خلیفه مهدوی ۱۱_ گُلسا گودرزی ۱۲_ حجت جهانبازی ۱۳_ طوبی روحانی ۱۴_ زینب رضایی ۱۵_ آتنا گودرزی ۱۶_ نوید رضایی ۱۷_ سارا گودرزی ۱۸_ بهرام طاهری ۱۹_ میرحسین کشتکار ۲۰_ صدف گودرزی ۲۱_ زینب آذرپیرا ۲۲_ مجید جعفریان ۲۳_ علی شفیعی

به گزارش ایلنا، راننده تریلر این سانحه تلخ براساس دستور سیدعلی ملک حسینی دادستان عمومی و انقلاب یاسوج در بازداشت بسر می‌برد.

عیسی شهامت سرپرست معاونت عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد هم تاکید که قصور برخی از نهادهای دولتی بویژه اداره کل راهداری این استان در این سانحه محرز است.

سیدجواد هاشمی مهر معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که با مسببین این حادثه مرگبار برخورد قاطع قانونی می‌شود.

سعید جاودان سیرت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی یاسوج هم از کشته شدن شش نفر در این سانحه خبرداد و اظهار داشت: چهار نفر در صحنه و ۲ نفر در بیمارستان شهید جلیل جان باختند.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: