به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۲۸۱
|
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۹
عوارض و تعرفه های تغییر کاربری هر ساله بر چه اساسی تغییر می کند؟ باید این هزینه ها در همان منطقه ای هزینه شود که پول اخذ شده است.

خبردنا: بخشدار مرکزی شهرستان بویراحمد با انتقاد از ادارات خدمات رسان به ویژه راهداری و بنیاد مسکن گفت: ۱۵ پروژه راه در روستاهای بخش مرکزی داریم که با وجود پیگیری هیچ کاری انجام نگرفته است.

به گزارش"خبردنا"، اکبری تبار در نشست شورای اداری شهرستان بویراحمد گفت: سومین شهر مهاجرپذیر در سطح کشور هستیم، انتظار هست مدیران با قدرت چانه زنی خود برای توسعه شهرستان تلاش کنند.

اکبری تبار بیان کرد: در حوزه بنیاد مسکن هیچ تعاملی وجود ندارد، در حالی که بنیاد مسکن باید با بخشداری و روستاها ارتباط و تعامل داشته باشند.

وی با انتقاد از تعرفه های تغییر کاربری در مناطق گفت: چرا در مهریان یک میلیارد تومان هزینه تغییر کاربری جمع شده، ولی مشخص نیست این پول کجا هزینه می شود؟

وی بیان کرد: عوارض و تعرفه های تغییر کاربری هر ساله بر چه اساسی تغییر می کند؟ باید این هزینه ها در همان منطقه ای هزینه شود که پول اخذ شده است.

اکبری تبار افزود: در حوزه راهداری ۱۵ پروژه در روستاهای بخش مرکزی داریم که هیچ کاری انجام نگرفته است.

وی با اشاره به اینکه در حوزه راهداری آسیب زیاد داریم، گفت: ۴ ماه است که پیگیر پروژه های راه هستیم ولی تازه اداره راهداری پروژه را به مناقصه می برند، و بعد می گویند قیر نداریم.

وی گفت: بیش از ۶۰ هزار متر مربع با کمک دهیاری ها جاده سازی شده و بیش از ۲۰۰ هزار متر مربع جدول کشی کرده ایم، ۴۰۰ سطل زباله نصب کردیم، و انتظار داریم راهداری و بنیاد مسکن همکاری بیشتری داشته باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر: