به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۳۰۸
|
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹
تلاش برای خودکفایی خانواده های زیرپوشش از دیگر برنامه های کمیته امداد به منور بهبود شرایط زندگی مددجویان است که برای تحقق آن امسال ۲۵ طرح اشتغالزایی زودبازده در این شهرستان ایجاد شده است.

خبردنا: رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت گفت: از سال گذشته تاکنون ۸۷ سری جهیزیه به نوعروسان زیرپوش این نهاد اهدا شده است.

به گزارش"خبردنا"، لیلا برماس شامگاه سه شنبه در آیین جشن وصال با حضور ۳۰ زوج جوان برگزار شد تاکید کرد: در یک سال گذشته تاکنون دولت ۲۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال برای تامین هزینه ۸۷ نوعروس زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت هزینه کرده است.

وی با اشاره به عزم دولت برای فراهم کردن ترویج ازدواج آسان برای جوانان تاکید کرد: جشن وصال که با همکاری دستگاه های اجرایی ورزش و جوانان،کمیته امداد امام خمینی (ره) و کانون پرورشی کودکان و نوجوانان برگزار می شود یکی از برنامه های دولت برای تحقق این امر است.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) باشت تاکید کرد:تلاش برای خودکفایی خانواده های زیرپوشش از دیگر برنامه های کمیته امداد به منور بهبود شرایط زندگی مددجویان است که برای تحقق آن امسال ۲۵ طرح اشتغالزایی زودبازده در این شهرستان ایجاد شده است.

برماس عنوان کرد:این طرح ها با ۱۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و در بخش های تولیدی و خدماتی در باشت اجرا شده است.

وی طرح پرورش مرغ بومی با دستگاه جوجه کشی،پخت نان محلی،تولید و فروش ترشی و پتوشویی از جمله کسب وکارهای ایجاد شده امسال برای مددجویان است.

در پایان این آیین جوایز نفیسی به زوج های جوان شرکت کننده اهدا شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: