به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۴۰۵
|
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۸
بلوار شهید اورنگ؛ مناطق اکبرآباد و نجف آباد را کوتاه‌ترین زمان و مسیر از طریق پل سوم بشار به شهر یاسوج متصل می‌کند که ضروری بود ترمیم این بلوار خیلی پیشتر در دستور کار قرار می‌گرفت.

خبردنا: بلوار شهید اورنگ؛ مناطق اکبرآباد و نجف آباد را کوتاه‌ترین زمان و مسیر از طریق پل سوم بشار به شهر یاسوج متصل می‌کند که ضروری بود ترمیم این بلوار خیلی پیشتر در دستور کار قرار می‌گرفت و اکنون این کار آغاز شد.

به گزارش"خبردنا"، پایتخت طبیعت ایران نامی است که بر روی شهر یاسوج مرکز استان کهکیلویه و بویراحمد گذاشته‌اند چرا که هر ساله تعداد بسیار زیادی گردشگر و مسافر از اقصی نقاط کشور به خصوص استان‌های جنوبی این شهر را مقصد گردشگری خود قرار می‌دهند.

اما به دلیل آماده نبودن بسیاری از زیرساخت‌ها در شهر یاسوج این شهر نتوانسته آنگونه که باید و شاید از ظرفیت‌های خود برای توسعه صنعت گردشگری استفاده کند.

ورودی‌های شهر یاسوج یکی از عمده مشکلات شهر پایتخت طبیعت ایران است برای مثال بلوار شهید ستار اورنگ تنها شهید مدافع حرم استان کهگیلویه و بویراحمد به هیچ وجه در خور نام و شأن این شهید بزرگوار نیست.

بلوار شهید اورنگ؛ مناطق اکبرآباد و نجف آباد را کوتاه‌ترین زمان و مسیر از طریق پل سوم بشار  به شهر یاسوج متصل می‌کند که ضروری بود ترمیم این بلوار خیلی پیشتر در دستور کار قرار می‌گرفت.

اما در تازه‌ترین اقدام شهرداری یاسوج عملیات ترمیم و آسفالت بلوار سردار شهید مدافع حرم ستار اورنگ را در دستور کار قرار داده و فعالیت‌های عمرانی از قبیل جدول‌گذاری و آسفالت در این نقطه آغاز شده تا حساس‌ترین نقطه شهر یاسوج و ورودی این شهر از گچساران و شیراز از طریق پل سوم به شهر یاسوج با نام سردار شهید اورنگ از وضعیت گذشته خارج شود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: