به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۴۰۸
|
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۷
در اجرای این طرح ماموران ۳۲ نفر قاچاقچی، ۲۰ نفر معتاد و ۶ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و۲۲۸ دستگاه انواع خودرو و ۱۱ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.

خبردنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ ارسلان خادمیان در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهر با هماهنگی مرجع قضائی به مرحله اجرا درآمد.


وی افزود: در اجرای این طرح ماموران ۳۲ نفر قاچاقچی، ۲۰ نفر معتاد و ۶ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر و۲۲۸ دستگاه انواع خودرو و ۱۱ دستگاه موتورسیکلت توقیف شد.


خادمیان تصریح کرد: در ادامه این طرح ۴۵ نفر به جرم سرقت و ۱۳۳ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم مختلف دستگیر و ۶۱۳ مورد حکم جلب اجرا گردید.


فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند،خاطرنشان کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی برابر قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم شریف شهرستان گچساران همچنان ادامه دارد و تاکنون موفقیت‌های خوبی در این راستا داشته ایم و با مخلان نظم و آرامش مردم برخورد جدی صورت می‌گیردو شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را به پلیس ۱۱۰اطلاع دهند .

نام:
ایمیل:
* نظر: