به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۴۲۰
|
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۴
نداشتن گواهی نامه مدارک شناسایی، کلاه ایمنی، پلاک مخدوش، ایجاد مزاحمت، حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی و شیشه دودی از جمله تخلفاتی است که در صورت ارتکاب از سوی شهروندان وسیله نقلیه آنان توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.

خبردنا: فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: ٢٣۶ نفر از مخلان نظم و امنیت با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در یک ماه گذشته در گچساران دستگیر شدند.

به گزارش"خبردنا"، سرهنگ ارسلان خادمیان روز سه شنبه افزود: این طرح به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با مشارکت یگان‌های انتظامی این شهرستان و با هماهنگی مرجع قضائی در این شهرستان اجرا شد.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح ماموران ۳۲نفر قاچاقچی، ۲۰ نفر معتاد و ۶ نفر از اراذل و اوباش را دستگیر کردند.

خادمیان ادامه داد: همچنین ۴۵نفر به جرم سرقت و ۱۳۳ نفر به دلیل ارتکاب به جرایم در این طرح دستگیر شدند.

وی با اشاره به اجرای حکم جلب ۶۱۳ نفر در اجرای طرح امنیت اجتماعی گچساران گفت: در این مدت ۲۲۸ دستگاه خودرو و ۱۱ دستگاه موتور سیکلت که برای شهروندان ایجاد مزاحمت کرده بودند نیز توقیف شد.

خادمیان اظهار کرد: نداشتن گواهی نامه مدارک شناسایی، کلاه ایمنی، پلاک مخدوش، ایجاد مزاحمت، حرکات نمایشی، ایجاد آلودگی صوتی و شیشه دودی از جمله تخلفاتی است که در صورت ارتکاب از سوی شهروندان وسیله نقلیه آنان توقیف و به پارکینگ منتقل می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

خادمیان اظهار کرد: طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی طبق قانون برای افزایش سطح امنیت و آرامش مردم گچساران در سال ۱۴۰۲ همچنان ادامه دارد.

شهرستان ۱۵۶ هزار نفری گچساران در جنوب غربی کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

نام:
ایمیل:
* نظر: