به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۴۳۵
|
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۹

خبردنا: فرمانده انتظامی استان فارس از آزادی گروگان‌ها در جریان یک گروگانگیری در داروخانه‌ای در شهر جدید صدرا شیراز و کشته شدن گروگانگیر خبر داد.

 

سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: حدود ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه روز گشته، شخصی با یک دستگاه خودرو پراید به قصد اخاذی به داروخانه‌ای در شهرک صدرا در شیراز مراجعه و با یک قبضه اسلحه گرم اقدام به تهدید، تیراندازی و گروگان گرفتن پنج تن از عوامل داروخانه و شهروندان حاضر در آن مکان می‌کند.

 

وی افزود: موضوع از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله عوامل ۱۱۰ و کلانتری شهرک صدرا به محل اعزام شدند.

 

حبیبی گفت: با حضور عوامل انتظامی در محل، فرد گروگانگیر اقدام به تیراندازی به سمت مأموران کرده و علی رغم هشدارهای پلیس از تسلیم شدن خودداری کرده و ضمن تهدید جانی گروگان‌ها، به درگیری با مأموران ادامه می‌دهد.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در نهایت با تلاش مأموران انتظامی همه افراد گروگان گرفته شده به صورت صحیح و سالم آزاد و فرد گروگانگیر نیز در درگیری متقابل به هلاکت می‌رسد.

حبیبی با بیان اینکه فرد گروگانگیر به هلاکت رسیده به هویت «ب- ج» حدوداً ۳۵ ساله و سابقه دار است، تأکید کرد: کسانی که بخواهند به هر نحوی با اقدامات خود باعث ایجاد ناامنی در جامعه شوند، قطعاً با برخورد قاطع و قانونی پلیس مواجه خواهند شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: