به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
کد خبر: ۵۷۴۹۱
|
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۰
دادستان یاسوج خبر داد:
با ارجاع پرونده به شعبه بازپرسی ویژه مبارزه با جرائم خشن و صدور دستورات قضایی دو نفر از آنان در شهرستان دنا و یک نفر دیگر در شهرستان بویراحمد با رصد پلیس اطلاعات و امنیت اجتماعی شناسایی و دستگیر شدند.

خبردنا: دادستان عمومی و انقلاب یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از بازداشت متهمین مسلح، که با استفاده از سلاح سرد و گرم، اقدام به ضرب و جرح عمدی و قدرت‌نمایی با سلاح کرده بودند، خبر داد.

به گزارش"خبردنا"، سیدعلی ملک حسینی، در این خصوص گفت: در روزهای اخیر کلیپ‌هایی در فضای مجازی منتشر شد که حکایت از قدرت نمایی با سلاح و ضرب و جرح عمدی توسط سه نفر از مجرمین سابقه دار داشت.

وی افزود: با ارجاع پرونده به شعبه بازپرسی ویژه مبارزه با جرائم خشن و صدور دستورات قضایی دو نفر از آنان در شهرستان دنا و یک نفر دیگر در شهرستان بویراحمد با رصد پلیس اطلاعات و امنیت اجتماعی شناسایی و دستگیر شدند.

دادستان یاسوج تصریح کرد: متهمان پس از تفهیم اتهام، با قرار بازداشت موقت، روانه زندان شدندـ

به گزارش خبردنا به نقل از روابط عمومی دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد، ملک حسینی ضمن هشدار به مخلین نظم و امنیت عمومی بیان کرد: هرگونه اقدام و یا استفاده از سلاح که باعث اخلال در نظم، ایجاد ناامنی و ارعاب شهروندان شود، خط قرمز پلیس و دستگاه قضایی بوده و اشد مجازات در انتظار این گونه افراد خواهد بود.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: