به روز شده در: ۲۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱
کد خبر: ۵۷۵۱۵
|
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۴

خبردنا: برای اجاره خانه در منطقه پاسداران تهران به حداقل ۲۰۰ میلیون تومان بودجه برای رهن اولیه نیاز دارید.

 
 
اجاره آپارتمان در محله پاسداران چند؟

 در این گزارش اجاره یک واحد در  منطقه پاسداران را بررسی کرده و توصیه می کنیم اگر مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان برای رهن (پول پیش) در نظر گرفته اید و توانایی پرداخت اجاره بهای ماهیانه ۱۸ میلیون تومان را دارید به این منطقه فکر کنید. با مبالغ ذکر شده می توانید یک واحد ۶۰ متری ۷ سال ساخت در پاسداران اجاره کنید.

 

همچنین یک واحد ۱۰۰ متری ۷ سال ساخت یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان جهت رهن کامل برایتان آب می خورد.

 

از این رو جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای اجاره یک واحد ۶۰ تا ۱۲۰ متری در پاسداران  با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن و اجاره نیازمند هستید.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در پاسداران  تهران به دست می آورید.

اجاره خانه در پاسداران

محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان) پاسداران ۶۰ ۱خوابه- آسانسور، انباری ۱۳۹۵‍ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۸٬۰۰۰٬۰۰۰ پاسداران،بهارستان یکم ۷۰ ۱خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۰ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۹٬۰۰۰٬۰۰۰ پاسداران ۸۰ ۱خوابه- آسانسور، انباری ۱۳۹۸ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۴۲٬۰۰۰٬۰۰۰ پاسداران،گلستان ۸۵ ۲خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۷ ۱٬۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ --- پاسداران،بهارستان ۹۰ ۲خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۷ ۹۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۵٬۰۰۰٬۰۰۰ پاسداران،ساقدوش ۱۰۰ ۲خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۵ ۱٬۷۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -- پاسداران،بوستان ۱۱۰ ۲خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۹ ۲٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ -- پاسداران،بوستان ۱۲۰ ۲خوابه-پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۲٬۵۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در پاسداران تهران برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و... متفاوت خواهد بود.

نام:
ایمیل:
* نظر: