به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۵۳۹
|
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
معاون وزیر:
سرانه آموزشی میانگین کل استان در واقع حدود پنج متر مربع است ولی آنچیزی که در وزارت آموزش و پرورش ثبت شده ۸.۲ مترمربع است که با این آمار غیرواقعی، استان برخورداری محسوب شده و از پشتیبانی لازم محروم است.

خبردنا: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش گفت: مدارس شهرستان کهگیلویه از لحاظ توسعه و تجهیز از نرم کشوری پایین‌تر هستند.

به گزارش"خبردنا" ، قاسم احمدی‌لاشکی روز یکشنبه در نشست مدیران و معاونان مدارس کهگیلویه اظهار کرد: تجهیز و بازسازی مکان های آموزشی این شهرستان از دغدغه‌های فرهنگیان این دیار بود.

احمدی لاشکی افزود: بر اساس مصوبه دولت در سال تحصیلی آینده، مدارس کانکسی بالای ۱۰ دانش‌آموز برچیده خواهند شد.

در آستانه سفر رئیس جمهور و اعضای هیئت دولت به استان،"قاسم احمدی لاشکی"، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش به عنوان نماینده تام الاختیار این وزارتخانه روز شنبه (۲۴تیر) برای بررسی مسایل آموزش و پرورش به استان سفر کرد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان پیش تر اظهار کرد: سرانه آموزشی میانگین کل استان در واقع حدود پنج متر مربع است ولی آنچیزی که در وزارت آموزش و پرورش ثبت شده ۸.۲ مترمربع است که با این آمار غیرواقعی، استان برخورداری محسوب شده و از پشتیبانی لازم محروم است.

حسینی نیک با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد، جزو ۱۰ استان آخر کشور به حساب می آید گفت: این استان از نظر مدارس ناایمن، اولین استان کشور است.

وی ادامه داد: این استان همچنین بر اساس مدارس کانکسی، جزو ۱۰ استان اول کشور به حساب می آید.

نام:
ایمیل:
* نظر: