به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۵۶۱
|
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۰

خبردنا: وب‌سایت Emojipedia فهرستی را منتشر کرده است که به‌عنوان ایموجی‌های جدید سال ۲۰۲۴ به کنسرسیوم یونیکد پیشنهاد شده‌اند، اما هنوز به تأیید این مرجع نرسیده‌اند.

 
ایموجی‌هایی که در این مطلب می‌بینید طرح‌های نمونه‌ای برای ایموجی‌های پیشنهادی هستند و ممکن است با نسخه نهایی ایموجی‌هایی که در پلتفرم‌های مختلف عرضه خواهند شد، تفاوت داشته باشند.
 

فهرست ایموجی‌های جدید سال آینده منتشر شد!

 

در این فهرست ۱۰۸ ایموجی جهت‌دار وجود دارد که اکثر آن‌ها شامل رنگ پوست‌های مختلف برای ایموجی‌ها می‌شوند. ازجمله این ایموجی‌ها می‌توانیم به ایموجی فرد درحال زانوزدن، ایموجی فرد بر روی ویلچر دستی و فرد روی ویچر برقی اشاره کرد. این ایموجی‌ها علاوه بر رنگ پوست‌های متفاوت، در جهت‌های مختلف درحال حرکت به چپ و راست پیشنهاد شده‌اند.

در فهرست جدید ایموجی‌ها به رنگ‌های جدید برای برخی ایموجی‌های قبلی مثل رنگ سبز برای لیموترش زرد و رنگ قهوه‌ای برای قارچ قرمز اشاره شده است.

کنسرسیوم یونیکد در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ فهرست ایموجی‌های ۱۵.۱ را نهایی می‌کند. سپس اپل، گوگل و دیگر تولیدکنندگان آن‌ها را از طریق به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری در اختیار کاربران محصولات خود قرار می‌دهند. با توجه به این که ماه‌ها طول می‌کشد تا شرکت‌هایی مانند اپل ایموجی‌های جدید را به سیستم‌عامل خود اضافه کنند، احتمالاً برای مشاهده این ایموجی‌ها باید تا سال ۲۰۲۴ صبر کنیم.

البته اگر بخواهیم مقایسه‌ای داشته باشیم، در سال گذشته فهرست ایموجی‌های ۱۵.۰ در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۲ برای گوگل، در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۲۲ برای One UI ۵.۰ سامسونگ و در تاریخ ۲۷ مارس ۲۰۲۳ برای iOS ۱۶.۴ اپل منتشر شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: