به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۷۶۹۲
|
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۶
از ابتدای انقلاب معمولاً هر وقت مقام معظم رهبری و یا روسای جمهو، مرحوم هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی، محمود احمدی نژاد، حسن روحانی و حتی معاون رئیس جمهور و یا وزیر به استان کهگیلویه و بویراحمد تشریف می‌آوردند مورد استقبال استاندار و نمایندگان مردم در مجلس خبرگان رهبری و حتی نمایندگان ادوار مجلس قرار می‌گرفتند.

به گزارش خبردنا/ سفر اخیر دکتر سید ابراهیم رئیسی - رئیس جمهور دولت سیزدهم به استان کهگیلویه و بویراحمد، یک و یا چند غایب بزرگ داشت که جا دارد اصحاب رسانه و بخصوص مسئولین استانی به آن پاسخی درخور بدهند.

معمولا در همه سفرهای روسای جمهور سابق، مرحوم حضرت آیت‌الله سید کرامت‌الله ملک حسینی (رحمت الله علیه) و بعدها هم فرزند خلف شان آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی یکی از پایه‌های اصلی سفر و تشریفات و استقبال قرار داشتند.

متاسفانه در سفر اخیر رئیس جمهور محترم به استان کهگیلویه و بویراحمد علیرغم همه تلاش‌های مجموعه دولت در استقبال و زحمات شخص استاندار، متاسفانه حضور نداشتن آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری که از سرمایه‌های بزرگ معنوی استان و دارای پایگاه عظیم مردمی در میان آحاد جامعه اجتماعی و فرهنگی و سیاسی استان کهگیلویه و بویراحمد هستند موجب نگرانی شده است.

اگر واقعا این موضوع نادیده گرفته‌ شده باشد که مصیبت و اشتباهی غیر قابل جبرانی هست و آیا ایشان از روند امور رضایت ندارد و خودشان حضور نیافته‌اند که باز مصیبتی بزرگتر است؟

آیا استان ظرفیت این را نداشت که آیت الله ملک حسینی نماینده محترم خبرگان رهبری و نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی نیز مورد توجه قرار می‌گرفتند؟

آیا جریان اصولگرایی حاکم بر استان پاسخی در خور برای این سوالات افکار عمومی دارد؟

نام:
ایمیل:
* نظر: