به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۷۷۰۱
|
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۰۰
موحد در حالی به نبود رقیب اصلاح طلب قدر و وجود سردار " عدل هاشمی پور " رقیب شکست خورده دوره قبلی اش امیدوار بود که با حضور سید " علی محمد بزرگواری " رقیب سنتی اش خوابهای آرامش آشفته شد و آنگاه این آشفتگی با حضور دکتر " مژده ای " معاون سابق وزیر دادگستری اوج گرفت .

خبردنا - فرهاد فاطمی : نماینده کهنه کار و مجرب کهگیلویه بزرگ در معرض حساس ترین انتخاب سیاسی اش قرار گرفته است . 

به گزارش " خبردنا "، سید "محمد موحد " هرچند به نظر می رسد تصمیم سیاسی و مهم ثبت نام در انتخابات مجلس شورای اسلامی  از حوزه انتخابیه " کهگیلویه  ، بهمئی ، چرام و لنده " را گرفته است و احتمالا تا روزهای آینده این تصمیم را نهایی و عملی خواهد کرد اما خود بهتر از هرکسی می داند ماراتن سیاسی پیش روی وی با حضور بازیگران و رقبای سیاسی فعلی بسیار سخت و نفسگیر خواهد بود . 

موحد در حالی به نبود رقیب اصلاح طلب قدر و  وجود سردار " عدل هاشمی پور " رقیب شکست خورده دوره قبلی اش امیدوار بود که با حضور سید " علی محمد بزرگواری " رقیب سنتی اش خوابهای آرامش آشفته شد و آنگاه این آشفتگی با حضور دکتر " مژده ای " معاون سابق وزیر دادگستری اوج گرفت . 

موحد بهتر از هرکسی وضعیت آشفته سیاسی این روزهای کهگیلویه بزرگ را بخوبی می داند و تحلیل می کند آنگاه که پایگاه  های سنتی رای وی توسط رقبایش بخصوص " بزرگواری " و " مژده ای " به تاراج رفته است . 

او می داند اصلاح طلبان با پایگاه اجتماعی رای مناسبی هرگز از وی حمایت نخواهند کرد و دنبال فرصتی برای حذف تاریخی او هستند . 

نقش دکتر مژده ای در بمباران بخش مهمی از آراء سنتی موحد را هم در این دوره نباید نادیده گرفت . او دلخوشی موحد در اختلاف و تفرقه میان آراء " هاشمی پور و بزرگواری " را کاملا به یاس تبدیل کرد و اینگونه مسیر را برای حذف تاریخی موحد هموار خواهد کرد . 

موحد قطعا در یک انتخاب سخت تاریخی گیر کرده است . او می داند به دلیل کهولت سن اگر از سد تایید صلاحیت شورای نگهبان  عبور کند باید از مسیر سخت گفته شده با پیروزی عبور نماید تا بازنشستگی سیاسی اش را با پیروزی جشن بگیرد و اگر چنین نشود برای همیشه با شکست تاریخی از صحنه سیاسی محو خواهد شد . آیا هاتف از آینده اش به وی خبر می دهد ؟؟

 

 

 

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر: