به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۷۰۳
|
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۴
از ابتدای ورود انتخابات مجلس به کهگیلویه بزرگ مردم تنها یک یا دو رقیب سنتی را بعنوان گزینه انتخاباتی جلوی چشم خود می‌دیدند که درواقع برای مردم هردور انتخاب‌های تکراری با کارنامه‌های مشخص وجود داشت و هربار جای رقیبان باهم تغییر می‌کرد.

خبردنا :  "مختار کهگیلویه " برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرد.

به گزارش " خبردنا "،   "مختار خلخال" با تایید ثبت نام برای کاندیداتوری در مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ گفت: پیشنهاد می‌کنم جوانان و نخبگان منطقه در انتخابات حضور داشته باشند و نقش پررنگی را در این عرصه داشته باشند.

خلخال افزود: حضور جوانان باعث می‌شود تنوع افکار و تنوع انتخاب برای مردم ایجاد شود. چرا که معتقدم مردم از حضور رقیبان سنتی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ خسته شده اند و به دنبال چهره جدیدی برای انتخاب خود می‌گردند پس جوانان نباید از حضور در انتخابات باوجود رقیبان سنتی هراسی داشته باشند که با حضور خود تنوع انتخاب را برای مردم منطقه بیشتر کنند.

این فعال اجتماعی گفت: از ابتدای ورود انتخابات مجلس به کهگیلویه بزرگ مردم تنها یک یا دو رقیب سنتی را بعنوان گزینه انتخاباتی جلوی چشم خود می‌دیدند که درواقع برای مردم هردور انتخاب‌های تکراری با کارنامه‌های مشخص وجود داشت و هربار جای رقیبان باهم تغییر می‌کرد.

این جوان کهگیلویه و بویراحمدی ادامه داد: لذا باید جوانان در این فضای گفتمانی به وجود آمده حضور پیدا کنند و فضا را از انتخاب یک کاندیدا از بین ۲ نفر به انتخاب از بین چندین نفر تغییر دهند. تغییری که بی‌شک به نفع مردم خواهد بود.

مختار خلخال با  اشاره به حضور پرشور مردم در انتخابات کهگلیویه بزرگ گفت: هرساله با حماسه حضور مردم پای صندوق‌های رای در کهگیلویه و بویراحمد فضای مشارکت بالایی را شاهد هستیم اما درسال‌های اخیر با رشد سواد سیاسی و کنشگری نسل جدید در منطقه باعث شده باوجود گزینه های تکراری و دعواهای سیاسی همیشگی رقیبان سنتی در شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه بزرگ اقبال زیادی بین نسل جدید نداشته باشند اما با ورود جوانان و چهره‌های جدید می‌توان اقبال نسل جدید به انتخابات را تقویت کرد.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
صبح روشن
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۲/۰۸/۰۱
0
0
سلام.
بنده هم موافقم.
واقعا باید یک چهره ی جدید و آکادمیک دانشگاهی وبا سواد رو حمایت کنیم.
امثال عدل هاشمی چیزی‌ به جز دروغ وفریب جوونای بیگناه مردم چیزی ندارند.
نام:
ایمیل:
* نظر: