به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۷۰۴
|
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰
هم اکنون تنها چهار روز در هفته در فرودگاه یاسوج پرواز به تهران و بالعکس داریم و در دیگر روزهای هفته مسافران مجبور به مسافرت از طریق فرودگاه دیگر استان‌ها از جمله شیراز، اهواز و اصفهان هستند.

خبردنا : استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج برای تمام روز از دغدغه‌های رئیس جمهور در سفر دوم بود، ولی هنوز محقق نشده است.

سید علی احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج ، اظهار داشت: در سفر دوم رئیس جمهوری و هیئت دولت شخص آیت‌الله رئیسی از مسئولان و متولیان امر خواستار افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج برای تمام روزهای هفته به مقصد تهران و بالعکس شد و جزو مصوبات سفر قرار گرفت.

وی با ابراز نگرانی از عدم اجرای این مصوبه و دغدغه رئیس جمهوری، عنوان کرد: هم اکنون تنها چهار روز در هفته در فرودگاه یاسوج پرواز به تهران و بالعکس داریم و در دیگر روزهای هفته مسافران مجبور به مسافرت از طریق فرودگاه دیگر استان‌ها از جمله شیراز، اهواز و اصفهان هستند.

احمدزاده با اشاره به نشست امروز خود با محمد محمدی‌بخش، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، خاطرنشان کرد: برای اجرای این مصوبه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و امیدواریم پیگیری‌ها منتج به نتیجه شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به ظرفیت‌های این دیار برای توسعه همه جانبه از جمله داشتن 20 درصد نفت و گاز کشور، 10 درصد آب‌های سطحی، 20 درصد جنگل‌های حوزه زاگرس، بیش از 300 جاذبه طبیعی بکر و کم نظیر، بیش از دو هزار گونه گیاهی و دارویی و غیره تاکید کرد: با تمام این مواهب الهی، اما زیرساخت‌ها برای توسعه از جمله حمل و نقل در بخش زمینی، هوایی، ریلی و غیره فراهم نیست و به همین دلیل سرمایه‌گذاران رغبی برای حضور ندارند.

احمدزاده این را هم گفت که رئیس سازمان هواپیمایی کشوری وعده افزایش پروازهای فرودگاه یاسوج از هفته آینده را داده است.

 

نام:
ایمیل:
* نظر: