به روز شده در: ۰۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۵
کد خبر: ۵۷۷۱۷
|
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۰
اکنون که نماینده بویراحمد و دنا از شفافیت درباره مدرک تحصیلی اش استقبال کرده است می طلبد که وی مدارک فارغ التحصیلی اش را در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به رسانه ها بدهد .

خبردنا : نماینده بویراحمد ودنا تاکید کرد که " حاضرم مدارک تحصیلی خود را در اختیار رسانه‌ها قرار بدهم ".

به گزارش " خبردنا "،  دکتر " مهدی روشنفکر " این مطلب را در جمع خبرنگاران پس از حواشی که درباره مدارک تحصیلی وی عنوان شده بود بیان کرد . 

هرچند از مدرک کارشناسی روشنفکر  اطلاعاتی در دست نیست اما گفته می شود وی مقطع کارشناسی ارشد «مدیریت دولتی» را در «موسسه آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی»  وابسته به سازمان برنامه و بودجه اخذ کرده و البته از دکترای تاریخی که ادعا می کند هم هیچ اطلاعاتی تاکنون به بیرون درز نداده است . 

اکنون که نماینده بویراحمد و دنا  از شفافیت درباره مدرک تحصیلی اش استقبال کرده است می طلبد که وی مدارک فارغ التحصیلی اش را در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا به رسانه ها بدهد تا امکان صحت سنجی برای رسانه ها به نمایندگی از مردم فراهم شود . 

اگر حواشی ایجاده شده حول مدرک تحصیلی روشنفکر درست باشد و وی نتواند صحت آنها را تایید نماید بی شک احتمال رد صلاحیت وی از سوی مراجع نظارتی و هیات های اجرایی وجود خواهد داشت  . 

" خبردنا " این موضوع را تا حصول نتیجه دنبال خواهد کرد . 

نام:
ایمیل:
* نظر: