به روز شده در: ۰۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۵
کد خبر: ۵۷۷۱۸
|
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۴
در ادامه بازدید و پایش‌ها، کارشناسان از جایگاه‌های پسماند در دو شهر سی سخت و پاتاوه در چندین مرحله بازدید داشتند که متاسفانه بدلیل عدم رعایت مسائل زیست محیطی، برای شهرداران سی سخت و پاتاوه اخطاریه زیست محطی مدت دار صاد شد اما بدلیل بی توجهی به اخطاریه‌ها و عدم رفع آلایندگی در بازدیدهای مجدد هر دو شهردار به مراجع قضایی معرفی شدند.

خبردنا : مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد گفت‌: در سال جاری ۹ دهیار ۲ شهردار و ۲ واحد خدماتی شهرستان دنا به دلیل آلودگی های پسماند و پساب به مراجع قضایی معرفی شدند‌.

به گزارش "خبردنا " به نقل از تسنیم ، "اسلام جاودان خرد " اظهار داشت: 13 واحد آلاینده زیست محیطی در سال جاری در شهرستان دنا پس از پایش مستمر و دوره‌ای صنایع تولیدی، خدماتی توسط کارشناسان محیط زیست به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی عنوان کرد: متاسفانه کشتارگاه و تصفیه خانه شهر سی‌سخت به دلیل عدم رعایت موارد زیست محیطی آلاینده تشخیص داده شده که پس از صدور اخطاریه‌های مدت‌دار زیست محیطی و بی‌توجهی به اخطاریه ها به مراجع قضایی معرفی شدند.

جاودان خرد افزود: در ادامه بازدید و پایش‌ها، کارشناسان از جایگاه‌های پسماند در دو شهر سی سخت و پاتاوه در چندین مرحله بازدید داشتند که متاسفانه بدلیل عدم رعایت مسائل زیست محیطی، برای شهرداران سی سخت و پاتاوه اخطاریه زیست محطی مدت دار صاد شد اما بدلیل بی توجهی به اخطاریه‌ها و عدم رفع آلایندگی در بازدیدهای مجدد هر دو شهردار به مراجع قضایی معرفی شدند.

جاودان خرد به معرفی 9 دهیار، 2 شهردار و 2 واحد خدماتی به مراجع قضایی اشاره کرد و ادامه داد: محیط زیست شهرستان دنا در ادامه وظایف نظارتی حاکمیتی خود 9 دهیار روستاهای این شهرستان را به‌دلیل عدم مدیریت جایگاه زباله روستا به مراجع قضایی معرفی کرده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: