به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۷۲۱
|
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۱
خرم دل در ادامه با بیان اینکه سپاه باید محور اتحاد و همدلی باشد ، گفت: ما همه سرباز انقلاب هستیم و هرکسی که دل در گرو انقلاب و نظام دارد درب سپاه به روی همه این عزیزان باز خواهد بود.

 خبردنا : فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد، با بیان اینکه نزدیک به ۲۰سال است که مردم غزه در محاصره کامل صهیونیست ها قرار دارند ،گفت: عملیات طوفان الاقصی از سوی رزمندگان جبهه مقاومت آغازی بر نابودی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایرنا، سردار حمید خرم دل روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید سپاه پاسداران ناحیه گچساران با بیان اینکه مردم شهید پرور کهگیلویه وبویراحمد در راهپیمایی ۱۳ آبان ، حماسه دیگری را خلق کردند ، افزود: آمریکا به عنوان نماد شیطان بزرگ با بشریت و هر انسان آزادی خواهی در دنیا مقابله می کند.

وی ابراز کرد: رژیم پهلوی که دست نشانده آمریکا بود خسارت های فراوانی را به کشورمان وارد و ملت ما را تحقیر و منابع کشورمان را غارت می کرد.

خرم دل ادامه داد: امروز انقلاب اسلامی به پشتوانه مردم در مقابل دنیای استکبار ایستاده است.

وی با بیان اینکه امروز جبهه مقاومت مقابل جوامع استکباری مقاومت می کند، تصریح کرد: بیش از ۱۰هزار نفر که بیشتر آنها زن و کودک هستند تاکنون در غزه به شهادت رسیده اند درحالی که بسیاری از جوامع غربی و مدعیان دروغین حقوق بشر همچنان سکوت کرده اند.

طوفان‌الاقصی آغاز نابودی رژیم صهیونیستی است

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملیات طوفان الاقصی آغازی بر پایان اسراییل خواهد بود چرا که قدرت پوشالی اسراییل را نمایان و رژیم صهیونیستی را تحقیر کرد.

خرم دل اظهار کرد: آمریکایی ها تجهیزات نظامی زیادی را برای مقابله با گروه حماس عازم منطقه کردند که این موضوع اضمحلال صهیونیست ها و جبهه استکبار را می رساند.

وی ادامه داد: تعداد زیادی از صهیونیست ها تاکنون از سرزمین های اشغالی گریخته اند و طبق وعده الهی پیروزی از آن جبهه حق است.

خرم دل در ادامه با بیان اینکه سپاه باید محور اتحاد و همدلی باشد ، گفت: ما همه سرباز انقلاب هستیم و هرکسی که دل در گرو انقلاب و نظام دارد درب سپاه به روی همه این عزیزان باز خواهد بود.

در این آئین از خدمات سرهنگ " سید حمزه محقق زاده" فرمانده سابق سپاه ناحیه گچساران تقدیر و سرهنگ " ناصر صالحی" به‌عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه این شهرستان معرفی شد.
سرهنگ محقق زاده از تیرماه ماه ۱۴۰۱ فرماندهی سپاه ناحیه گچساران را بر عهده داشت، وی هم‌اکنون به‌عنوان فرماندار شهرستان کهگیلویه منصوب‌شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: