به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۸۱۸
|
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۳
داوطلبانی که صلاحیت آنها در هیات مرکزی نظارت تایید یا احراز نشده است، می‌توانند اعتراض خود را از طریق مراجعه به سامانه اعلامی شورای نگهبان در بازه زمانی ۱۷ تا ۱۹ دی طی مدت سه روز ثبت کنند.

خبردنا : رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد گفت: شرطی مبنی بر تایید داوطلبان انتخابات مجلس وجود ندارد.

به گزارش " خبردنا " سید جواد هاشمی در جمع خبرنگاران گفت: فرصت اعتراض داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی که صلاحیت آنها احراز نشده آغاز شد.

رئیس ستاد انتخابات کهگیلویه و بویراحمد افزود: این فرصت از امروز یکشنبه ۱۷ دی ماه آغاز و به مدت سه روز یعنی تا ۱۹ دی ماه ادامه دارد.

وی تصریح کرد: داوطلبانی که صلاحیت آنها در هیات مرکزی نظارت تایید یا احراز نشده است، می‌توانند اعتراض خود را از طریق مراجعه به سامانه اعلامی شورای نگهبان در بازه زمانی ۱۷ تا ۱۹ دی طی مدت سه روز ثبت کنند.

وی خاطرنشان کرد: این داوطلبان به صورت غیرحضوری به سامانه مراجعه و اعتراض خود را ثبت کنند تا در شورای نگهبان بررسی شود.

هاشمی عنوان کرد در فضای مجازی و گروه های استان مسئله ای مطرح بوده که برخی از نامزدهای انتخاباتی استان مشروط تایید شده‌اند به این معنا که به خارج از حوزه فعلی خود به رقابت بپردازند که در همین جا اعلامی می‌کنم، چنین نیست و وقتی کسی برای حوزه ای تایید شده است باید در همان حوزه به رقابت بپردازد.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

نام:
ایمیل:
* نظر: