به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۸۲۳
|
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱
اگر این مسئولیت به دوش بنده گذاشته شد، امانتدار مردم خواهم بود و اگر هم گذاشته نشد، سجده شکر می‌گذارم که تمام همت و تلاشم را گذاشتم که خدمت کنم، اما نشد و دیگر در مقابل امام زمان(ع)، شهدا و مردم شرمنده نیستم.

 خبردنا : کاندیدای " بویراحمد و دنا " به رد صلاحیت دکتر " محمد بهرامی " یکی از اصلی ترین رقبای انتخاباتی این حوزه انتخابیه واکنش نشان داد . 

به گزارش " خبردنا " ،  " نادر منتظریان " که در جمع برخی از مردم شهر " چیتاب " شهرستان " بویراحمد " سخن می گفت با تاکید بر اینکه طالب حذف هیچکس از صحنه رقابت نیستم و بیان این حرف یعنی اهانت به شورای نگهبان و سیستم‌های نظارتی ، افزود : من را متهم به پرونده‌سازی می‌کنند که این سخنان درست نیست و جزء بداخلاقی و اهانت نیست.

وی ادامه داد : بنده افتخار می‌کنم که عمرم را در سپاه، اطلاعات، وزارت نفت و... گذرانده‌ام و در حساس‌ترین مسئولیت‌ها خدمت کرده‌ام .

منتظریان گفت: اگر این مسئولیت به دوش بنده گذاشته شد، امانتدار مردم خواهم بود و اگر هم گذاشته نشد، سجده شکر می‌گذارم که تمام همت و تلاشم را گذاشتم که خدمت کنم، اما نشد و دیگر در مقابل امام زمان(ع)، شهدا و مردم شرمنده نیستم.
نامزد انتخابات مجلس بویراحمد، دنا و مارگون گفت: هر کس از سیستم‌های نظارتی بگذرد و در صحنه رقابت بیاید، قدم او روی چشم ما. اما ما اهل بداخلاقی نیستم. حیلی از نکات مطرح شده در خصوص بنده جزء توهین هیچ چیزی نبوده است.
منتظریان در ادامه به موضوع سدهای استان کهگیلویه و بویراحمد اشاره کرد و گفت: چرا باید با ساخت سدی ده‌ها روستا آواره شود. سدآبریز را اجازه ساخت نمی‌دهند، چونکه عده‌ای به‌دنبال منافع استان خوزستان هستند. نیروهای بعضی از استان‌ها در وزارت نیرو ریشه زده‌اند و با هم بر سر منافع استان‌های خود تعامل نادرستی دارند.
وی افزود: نباید آسیب‌های ناشی از ساخت بر دوش استان کهگیلویه و بویراحمد باشد و منافع آن را استان‌های دیگر ببرد.
منتظریان در ادامه با بیان اینکه سوء مدیریت منشأ خیلی از مشکلات است، گفت: در بعضی از جاها فساد و تبعیض مثل خوره به جان درخت انقلاب اسلامی افتاده که هر کس دلسوز نظام اسلامی است، باید دست به اقدماتی بزنند که این فساد و تبعیض از بین بروند.
این فعال سیاسی گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد در چهار حوزه ظرفیت دارد. در حوزه صنعت، کشاورزی، دامداری و دامپروری صنعت و گردشگری ظرفیت دارد و اگر می‌خواهیم اشتغال جوانان درست شود باید در این چهار حوزه سرمایه‌گذاری صورت بگیرد. رونق تولید بدون سرمایه‌گذاری اتفاق نمی‌افتد. اگر سرمایه‌گذاری در استان حضور پیدا کرد مجموعه دولت باید به‌نحوی برخورد کند که سرمایه‌گذار طرحش را در طول دو ماه بدون رشوه، فساد و مطالبه‌ای از سوی مدیر یا کارمندی اجرا کند
وی تاکید کرد: باید افراد متخصص و توانمند را در مسئولیت بکار بگیریم.
منتظریان در پایان گفت: من معتقدم که نماینده نباید در کار اجرا دخالت داشته باشد. نماینده بزرگترین قدرت را از طرف مردم کسب کرده، آنهم قدرت نظارت. مشکل استان مشکل نظارت است، مجری باید حرف ناظر را عمل کند. لذا بنده فقط وظیفه نظارتی خودم را به‌نحو احسن انجام می‌دهم.

نام:
ایمیل:
* نظر: