به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۸۴۸
|
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۲
رسانه‌های عربی گزارش دادند
در ادامه حمله‌ها علیه پایگاه‌های آمریکا در خاک عراق و سوریه، دو پایگاه آمریکایی نیز در استان دیر الزور سوریه هدف قرار گرفت.

خبردنا- سرانه‌های عربی گزارش دادند که دو پایگاه دیگر اشغالگران آمریکا در سوریه هدف حمله پهپادی قرار گرفت.

"خبردنا" به نقل از مهر، در ادامه حمله‌ها علیه پایگاه‌های آمریکا در خاک عراق و سوریه، دو پایگاه آمریکایی نیز در استان دیر الزور سوریه هدف قرار گرفت.

"شبکه المیادین" بامداد یکشنبه گزارش داد که دو پایگاه آمریکا در میدان نفتی العمر و روستای الخضرا در دیرالزور هدف حمله پهپادی قرار گرفت.

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: در ادامه رویکرد ما در مقاومت ضد نظامیان اشغالگر آمریکایی در عراق و منطقه و در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، رزمندگان مقاومت اسلامی عراق، پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در میدان العمر و روستای الخضراء در عمق خاک سوریه را را با پهپاد هدف قرار دادند.

مقاومت اسلامی تاکید می‌کند که همچنان به درهم کوبیدن مواضع و پایگاه‌های دشمن ادامه خواهد داد.

مقاومت اسلامی عراق ساعاتی پیش از این حمله نیز با صدور بیانیه‌ای حمله راکتی به پایگاه آمریکایی «خراب الجیر» در شمال شرق سوریه را بر عهده گرفت.

مقاومت اسلامی عراق از تاریخ ۱۷ اکتبر تاکنون، در همبستگی و حمایت از ملت فلسطین و مردم غزه بارها مواضع نظامی ایالات متحده در منطقه را هدف حمله راکتی و پهپادی خود قرار داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: