به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۸۶۰
|
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۰
سِرنجِلکُل بویراحمد در زمان انتشار خبر مملو از حامیان محمد بهرامی کاندیدای انتخابات دوازدهم شهرستان های سه گانه بویراحمد ، دنا و مارگون شده است.

به گزارش خبردنا/ درحالی که براساس بیانیه کوتاه صادره از سوی ستاد انتخاباتی " مهندس بهرامی " کاندیدای جوان انتخابات دوازدهم در حوزه انتخابیه بویراحمد واحد، زمان استقبال از این کاندیدای انتخاباتی ساعت 14 و 30 دقیقه امروز پنجشنبه بیست هشتم دی ماه 1402 عنوان شده بود اما حضور حامیان " بهرامی " در " سِرنجِلکُل بویراحمد " ستودنی است.

بنر نوشته ها و پلاکاردهای در دست برخی از حامیان " بهرامی" حکایت از تاییدصلاحیت این کاندیدای انتخاباتی که در زمان اعلان تائید صلاحیت ها برای وی، " عدم احراز" اعلان شده بود، دارد.

در برخی این بنر نوشته ها اینگونه نوشته شده که: " نقشه های شوم پرونده سازان خنثی شد." ، " شورای نگهبان تشکر تشکر " ، " با انتخابات بهرامی، پاسخ پرونده سازان را می دهیم" و " بهرامی خوشآمدی" ، از این کاندیدای جوان استقبال چشمگیری کرده اند.

ترافیک سنگینی در "سِرنجِلکُل بویراحمد " گزارش شده و هر لحظه بر تعداد حامیان بهرامی در این منطقه گردشگری افزوده می شود.

صدای طبل و دهل بهمراه چوب بازی های محلی و دستمال بازی جوانان حامی بهرامی در" سِرنجِلکُل زیبا " چهره زیبای دیگری به این منطقه بخشیده و لبخندها و نشاط های حامیان بهرامی بر این زیبایی افزوده است.

با بازگشت بهرامی به انتخابات دوازدهم در حوزه انتخابیه سه گانه سردسیری استان کهگیلویه و بویراحمد، بدون تردید رقابت سنگینی بین این کاندیدای انتخاباتی و " مهدی روشنفکر " نماینده فعلی بویراحمد خواهیم دید.

بهرامی، پارامترهای متعددی برای پیروزی در انتخابات دوازدهم بعد در چهارمین دوره از کاندیداتوری خود در انتخابات های مجلس دارد و او اکنون فردی پخته در حوزه سیاست شده که توانایی وکالت مردم بویراحمد واحد را در مجلس دارد.

بهرامی با شعار " راه روشن فردا " بدنبال شکل گیری " آسمان آبی و صاف " در سرزمین تمدن ساز بویراحمد در حوزه سیاست است. 

او در حوزه های عمرانی و دانشگاهی از خود خاطراتی نیکی برجای گذاشته و بطور حتم سابقه مدیریت اجرایی بهرامی می تواندسرمنشآ خیر و برکت برای بویراحمد واحد باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر: