به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۸۸۰
|
تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان:
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مارگون نبود دندانپزشک در این شهرستان در یک سال اخیر را رد کرد و گفت: این موضوع از اساس کذب است.

خبردنا/ جواد پناهپور گفت: عدم حضور دندانپزشک در یک سال اخیر در شهرستان مارگون صحت ندارد و از اساس کذب است و همه روز در وقت اداری دندانپزشک در مرکز درمانی خدمات را به بیماران ارائه می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه دندانپزشک، تمام‌وقت در مرکز بهداشتی و درمانی شهید افتاده مارگون حضور دارند، عنوان کرد: هم‌اکنون چهار پزشک عمومی، دندانپزشک، متخصص داخلی هفته‌ای 2 روز و متخصص زنان نیز هفته‌ای یک روز در شهرستان خدمات لازم را ارائه می‌دهند.

پناهپور از استقرار پزشک متخصص اطفال در آینده‌ای نزدیک خبر داد و افزود: آزمایشگاه مجهز داریم که تمامی آزمایشات در شهر مارگون انجام می‌شود و دستگاه رادیولوژی برای عکسبرداری نیز امروز افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان مارگون ادامه داد: هم‌اکنون تنها مشکل این شبکه تصادف آمبولانس بوده که تعمیراتش نیز نزدیک به اتمام بوده و بزودی وارد مدار خدمات‌دهی می‌شود.

پناهپور تأکیدکرد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی و مسئولان استانی در سطوح مختلف نسبت به توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در شهرستان مارگون حسن نیت دارند و در این زمینه تاکنون اقدامات مطلوبی انجام شده که مورد رضایت اقشار مختلف مردم قرار گرفته است.

به گزارش خبردنا، در شبکه‌های اجتماعی برخی نوشته‌اند که بیشتر از یک سال است که در مراکز بهداشتی دولتی شهرستان مارگون دندانپزشک حضور ندارد، یا اظهار کردند یک شهرستان دندانپزشک ندارد جای سؤال بوده و در این شرایط دندانپزشکان دوره‌گرد و زیرزمینی بازار داغی دارند.

نام:
ایمیل:
* نظر: