به روز شده در: ۲۶ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۱:۱۵
کد خبر: ۵۷۹۲۱
|
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۴
استاندار کهگیلویه وبویراحمد:
داوطلبان و جریانات سیاسی مراقب باشند و افرادی که در این رابطه تقصیر یا قصور کنند مسئول و پاسخگو خواهند بود.

خبردنا- استاندار کهگیلویه وبویراحمد با تأکید بر اینکه نامزد‌ها باید از ایجاد تقابل در بین مردم خودداری کنند، گفت: در این خصوص داوطلبان و جریانات سیاسی مراقب باشند.

به گزارش خبردنا- سیدعلی احمدزاده صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه گاهی دشمن تلاش می‌کند مردم را در مقابل مردم قرار بدهد، اظهار داشت: همه نامزد‌ها از ایجاد تقابل در بین مردم خودداری کنند، در این خصوص هم داوطلبان و هم جریانات سیاسی مراقب باشند و افرادی که در این رابطه تقصیر یا قصور کنند مسئول و پاسخگو خواهند بود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری عنوان کرد: دشمن تمام توان خود را برای ایجاد یأس و ناامیدی در مردم پای کار آورده است و سعی دارد در خدمت‌رسانی به مردم خلل ایجاد کند تا از انتخابات دور شوند.

احمدزاده با تأکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌های خدمات‌رسان مراقب این نقشه دشمن باشند، گفت: کمبود و نقصان در برخی خدمات همچون آب، برق، مخابرات، صداوسیما، گاز و نانوایی‌ها نباید وجود داشته باشد.

وی به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دو قطبی‌سازی سیاسی و اجتماعی کار دشمنان است، افزود: دشمن به دو شیوه دو قطبی‌سازی مردم با حاکمیت یا دو قطبی مردم در مقابل مردم فعال است که توصیه می‌شود همه تریبون‌داران مراقب این موضوع باشند و آب به آسیاب دشمن نریزند.

احمدزاده با تأکید بر اینکه داوطلبان نباید به‌گونه‌ای رفتار کنند که مردم را در مقابل حاکمیت قرار دهند، یادآور شد: این شیوه که فردی قبل از رأی‌گیری خود را پیروز انتخابات بداند یا در صورت پیروز نشدن، عوامل برگزار‌کننده را به تخلف متهم کند، قطعاً نادرست است و همه داوطلبان باید از از چنین رویه‌ای پرهیز کنند.

وی عنوان کرد گاهی هم دشمن تلاش می‌کند مردم را در مقابل مردم قرار بدهد، همه نامزد‌ها از ایجاد تقابل در بین مردم جدا خوداری کنند، در این خصوص هم داوطلبان و هم جریانات سیاسی مراقب باشند و افرادی که در این رابطه تقصیر یا قصور کنند مسئول و پاسخگو خواهند بود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد دو قطبی‌سازی در جامعه را آسیب‌زا دانست و از همه کسانی که تأیید شده‌اند درخواست کرد از پیش‌داوری‌های ناصواب در امر انتخابات پرهیز کنند. همه مقدمات یک انتخابات سالم، پرشور و باشکوه با امنیت کامل در استان کهگیلویه و بویراحمد فراهم است و مردم تعیین می‌کنند که چه کسی پیروز انتخابات خواهد بود.

وی گفت: از دست اندرکاران انتخابات می‌خواهم همه تلاش خود را برای سلامت، امنیت و ایجاد رقابت سالم در انتخابات انجام دهند، اطمینان بخشی و‌امیدآفرینی کنند، ضمن اینکه به همه کسانی که مرتبط با انتخابات هستند تأکید می‌کنم مردم را ناامید نکنند و آن‌ها را مقابل هم و مقابل حاکمیت قرار ندهند و همه مراقب گفتار و رفتار خود باشند.

احمدزاده با بیان اینکه استان به طور کامل آماده برگزاری انتخابات بوده و مردم هم آماده حضور باشکوه با مشارکت بالا در انتخابات 11 اسفند 1402 هستند، یادآور شد: آرا مردم حق الناس است و این مهم مورد توجه دست اندرکاران انتخابات بوده و خواهد بود و قطعاً مسئولان حق الناس را رعایت خواهند کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: