به روز شده در: ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۵
کد خبر: ۸۷۵۵
|
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۰
خبردنا : مدیرکل سیاسی وزارت کشور گفت: در بحث حقوق‌های نجومی با بررسی هایی که توسط دستگاه های ذیصلاح انجام گرفت مشخص شد که هیچ یک از مدیران سیاسی حقوق نجومی نگرفته اند و این مباحث بیشتر مربوط به دستگاه های اقتصادی می‌شد.

محمدامین رضازاده مدیرکل سیاسی وزارت کشور در همایش معاونین سیاسی استانداری‌های سراسر کشور که صبح امروز در وزارت کشور برگزار شد، اظهار داشت: در روز ١٦ اذر امسال شاهد افزایش برنامه های سخنرانی نسبت به سال گذشته بودیم درحالی که تنها ٣ برنامه لغو شده گزارش شد. بعضی برنامه‌ها هم به دلیل عدم دریافت مجوز قانونی و انجام نشدن هماهنگی های لازم برگزار نشد که این ها را هم برخی لغو شده حساب کردند که اینطور نیست.

وی در ادامه گفت: برخی تلاش کردند اینطور القا کنند که فضا برای منتقدین دولت فراهم نیست درحالی که اینطور نیست.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور با اشاره به برخی فضاسازی علیه دولت برای به حاشیه راندن اقدامات و عملکرد مثبت دولت با مطرح کردن مسائلی همچون مدیران دو تابعیتی، حقوق های نجومی و موارد دیگر گفت: در بحث حقوق‌های نجومی با بررسی هایی که توسط دستگاه های ذیصلاح انجام گرفت مشخص شد که هیچ یک از مدیران سیاسی حقوق نجومی نگرفته اند و این مباحث بیشتر مربوط به دستگاه های اقتصادی می‌شد.

رضازاده تصریح کرد: در زمینه تعطیلی واحدهای تولیدی برخی سعی کردند که تمام مشکلات را بر گردن دولت فعلی بیاندازند در حالی که به عنوان نمونه شرایط یک واحد تولیدی را که در کمیته کارگری شورای امنیت بررسی کردیم به این نتیجه رسیدیم که این کارخانه در سال ٨٤ حدود ٤ هزار و ٥٠٠ کارگر داشته که در سال٩٢ به ٣٠٠ نفر رسید بعد از سال ٩٢ تا الان به ١٩٠ رسیده که تلاش شده که همه این مشکل به وجود آمده بر گردن مسولان فعلی دولت بیاندازند.
نام:
ایمیل:
* نظر: